Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Po Prostu Maciek , wszystko jest możliwe przy takich sędziach jak ten wczoraj skośnooki . Mogą byc niespodzianki .

Wczoraj mówili ,że zamontowano 14 specjalistycznych kamer na boisku ,żeby wiedziec czy piłka wyszła na aut , czy wpadła całym obwodem do bramki etc, ale widzę ,że nic z tego nie będzie , dopuki nie zmienią kierownictwa w FIFA .

Sędzia powinien mieć wgląd w kamerę , zamin pierdo-lnie takiego babola jak ten wczoraj patałach i kalosz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, racja. Ostatnio podobało mi sie jak to było w siatkówce jak Polska grała z Włochami. Nie wiadomo byłpo czy był aut czy punkt, sędzia sam zgłupiał, zawodnicy się pieklili. Wzieli kamerkę i wszystko było widac i sedzia zdecydował. Czemu tego w piłce nożnej nie ma to nie wiem. Gdyby se ten Japan wczoraj spojrzał na powtórke to widziałby że karny sie nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile się nie mylę w hokeju jest tak samo jak w siatkówce .

Muszę mieć te stare gady co rządzą FIFA w tym jakiś cel. Bo co mistrzostwa to samo .

No nie sądze, że na mistrzostwach byłoby to samo co w polskiej lidze którą rządził Fryzjer. Sprzedawał i kupował mecze jak chciał.m

Z 2 strony w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe. Nawet męzczyzna w stroju kobiety z brodą wygrał eurowizję to anything can happen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, racja. Ostatnio podobało mi sie jak to było w siatkówce jak Polska grała z Włochami. Nie wiadomo byłpo czy był aut czy punkt, sędzia sam zgłupiał, zawodnicy się pieklili. Wzieli kamerkę i wszystko było widac i sedzia zdecydował. Czemu tego w piłce nożnej nie ma to nie wiem. Gdyby se ten Japan wczoraj spojrzał na powtórke to widziałby że karny sie nie należy.

To jest niewątpliwy śmierdzący problem piłki nożnej. Kamery i fotokomórki powinny byź już standardem w piłce nożnej. Współcześnie gra toczy się czasem o bajeczne pieniądze i MEGA-PRESTIŻ jak właśnie MŚ w Brazylii. No i sędziowie mając wsparcie techniczne czuliby się bardziej komfortowo, że od ich błędów nie będzie już zależeć być albo nie być drużyny. :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnie pół godziny meczu Meksyk- Kamerun te 2 bramki nieuznane tylko w powtórce wdziałem, ale z taką grą Kamerun nie ma co szukać na mistrzostwach, zero zespołowości nikłe zaangażowanie wcale bym się nie zdziwił jakby byli najsłabszym afrykańskim zespołem. Meksyk wyglądał nieźle z Chorwacją powalczą o 2 miejsce.

A co do meczów z grupy B licze na Hiszpanów i Chilijczyków, oby Holendrzy odpadli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, w Chelsea dobrze zarabia, mógłby sie przyłożyć do własnej reprezentacji. Kurcze, i przegrałam zakład, mam nadzieje że następny mecz wygra Hiszpania. :P

Lewandowski też mógłby się przyłożyc w reprezentacji a mu sie nie chce bo mu za mało płacą i szkada mu dorobic się kontuzji i nie grac w Bundeslidze. Wszystkim rządzi kasa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, Lewandowski nawet jakby sie przykładał nie wiem, czy by to coś pomogło, tam już pewnie rządzi poczucie wszechogarniającej beznadziei :D

 

Oglądałem ostatnie pół godziny meczu Meksyk- Kamerun te 2 bramki nieuznane tylko w powtórce wdziałem, ale z taką grą Kamerun nie ma co szukać na mistrzostwach, zero zespołowości nikłe zaangażowanie wcale bym się nie zdziwił jakby byli najsłabszym afrykańskim zespołem.

No zespołowością sie nie popisali, gra prawie jak na szkolnych boiskach, ale z afrykańskich państw ma też troche trudniejszą grupe niż taka np. Nigeria, nic dziwnego że może wypaść gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×