Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego, że Chorwacja jest bliższa mojemu sercu niż Niemcy, a poza tym, dzisiaj będzie rozegrany pierwszy mecz tych mistrzostw Chorwacja-Brazylia.

No tak jak się studiuje taki kierunek to można tylko Chorwacji kibicować albo Bośni ewentualnie. Gdyby wszystkie kraje byłej Jugosławii połączyć wyszedł by chyba jeden z najlepszych przynajmniej personalnie zespołów świata, bramkarza ze Słowenii, obrońców wziąć z Serbii pomocników z Chorwacji a atak z Bośni i medal byłby niemal gwarantowany. ;) No ale nawet podzielona na 6-7 państw każdy kraik jest i tak wiele lepszy od Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak w 1 meczu Chorwacja nie da rady ale potem może zaszaleć. Jeszcze mam pewne przeczucie co do Serbów(wystarczy choćby poczytać jaki mają wysyp talentów no i pewne kroki już zrobili w tym celu). Jednak myślę że najwięcej zamiesza Belgia(ogromny postęp w szkoleniu młodzieży no i tacy zawodnicy jak Hazard,Kompany,Lukaku, czy finalista LM bramkarz Atletico Courtois) Będą czarnym koniem Mundialu bez wahania postawię na to jak tylko zahaczę o STS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semir, Serbii na mundialu nie ma, a ja jakoś na Belgię nie stawiam same nazwiska nie grają z grupy pewnie wyjdą bo słabą mają ale dalej to nie wróże im sukcesu. Myślę że Francja która ostatnio na mistrzostwach kiepsko grała teraz może się odrodzić. No i Anglia choć za na nie przepadam nikt na nią nie stawia tak jak 8 czy 4 lata temu i to może być atutem ten brak presji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy grają a i tak wygrywają Niemcy :). Taktyka i co najmniej 2 składy nie wiele różniące się jakością. Sama efektywna gra nie zdziała wiele jeśli nie da się jej utrzymać na dłuższą metę. Oczywiście nie każdy się z tym zgodzi a sądząc że kibicuję Niemcom penie będą to wszyscy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semir Niemcy mają ten Bajer, że mają zajbiaszczą pomoc bardzo dobrą obronę ale z atakiem kuleją.

Jeszcze do tego utalentowanylewy pom/napastnik Reus odpadł przez kontuzje to kto tam będzie bramki strzelał dziadek Mario Gomez?

Gomez nie jedzie a dziadek to Klose. Ale Hiszpania na euro 2012 też grała często bez napastnika a tytuł zdobyła zresztą jest Muller ,Schurle, Podolski a oni też sporo bramek mogą strzelić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Hiszpania leży z napastnikami od 2012. :mrgreen:

Chciałbym żebyśmy my tak leżeli bo poza Lewandowskim nikogo nie mamy na poziomie. A to że Hiszpana grała bez napastnika wynikało z taktyki a nie z braku klasowych napastników.

A co do mistrzostw już wtopa bo nie mają sygnału z ceremonii rozpoczęcia, miejmy nadzieje że na mecz zdążą bo i tak nie cierpię otwarć zamknięć imprez sportowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza Lewandowskim nikogo nie mamy na poziomie

mam wątpliwośći co do jego rozleklamowanej klasy . Był kiedyś taki mecz ( nie pamiętam z kim grała Polska ) ,że jak tylko Lewandowski zszedł z boiska drużyna grala o wiele lepiej . Byli juz tacy Lewandowscy już w naszej drużynie , Olis abebe , ten polski francuz ( zapomniałem jak się nazywa ) i jeszcze paru jakbym pomyslał to bym znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Diego Costa to tak. W ogóle całe Atletico zajefajne jest bo zjebiaszczo grają jako drużyna.

Z resztą jutro sie przekonamy bo przecież jutro pierwszy z lepszych mceczów Holandia-Hiszpania.

Dobry będzie w pon. Portugalia-Niemcy. Goguś Ronaldo pewnie znowu polegnie :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 lepiej na temat kadry w tym wątku spuścmy zasłone milczenia. Po co psuc sobie humor przed mundialem.

Lewandowski z reszta aż taki świetny nie jest. Raz mu sie udało z Realem i tyle. Więcej go media kreują niż on potrafi. Ponoc Bayern ma przez Lewego sprzedac Mandzukica (duży błąd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×