Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dokumentacja medyczna z terapii grupowej


kroliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry dział, ale tyczy się psychoterapii grupowej, czyli pobytu na oddziale dziennym.

 

W pewnych celach potrzebuję zobaczyć moją dokumentację medyczną, po dokształceniu się widzę, że jest kilka jej rodzajów: indywidualne zewnętrzna i wewnętrzna oraz zbiorcza.

 

Z tymi dwoma wiem o co chodzi, ale czy ktoś wybierał dokumentację zbiorczą? Co w niej się znajduje z pobytu na oddziale dziennym?

 

Ponadto szpital od miesięcy nie chce mi wydać dokumentacji, teraz każą złożyć pismo o jej wydanie, ale czarno to widzę. Kto mógłby pomóc jeżeli nic po złożeniu pisma się nie uda?

Pomijam tu już chamskie zachowanie i udzielanie nieprawdziwych informacji co do moich praw przez personel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wglądu na miejscu jest bezpłatnie, ale już za kopię dokumentacji mogą być pobierane opłaty.

Jak jest wymagane pismo to złóż, tylko weź dwie kopie pisma, na drugiej poproś o wpływówkę (niech podstemplują że pismo wpłynęło, będziesz miała dowód).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złóż podanie i tak jak koleżanka wyżej napisała

 

powinnaś odebrać ksero całej dokumentacji - oni mają różne ceny, bo czasem "za zgodność z oryginałem" chcą ponad 1 zł za stronę

jeśli będzie dalej problem możesz zgłosić się do rzecznika praw pacjenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×