Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


ek7

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Hanna, mam 18 lat i to, że tutaj piszę jest moim pierwszym krokiem w kierunku przeciwnym do "sama sobie ze sobą poradzę". Uparcie powtarzałam to od dawna i niestety rezultat jest taki, że pogrążyłam się do takiego stopnia, że już momentami nie wiem jak żyć.

Oczekuję na wizytę u psychiatry, więc jednoznacznie napisać nie mogę co mi dolega, jednak mam objawy nerwicy lękowej, obsesyjnego perfekcjonizmu i nerwicy natręctw. Ostatnio coraz częściej pojawiające się ataki paniki skłoniły mnie do prób poszukiwania wsparcia.

Jeśli chodzi o mnie pod kątem innym niż zdrowie psychiczne to interesują się astronomią (bardzo pomocna pasja w walce z nerwicą - zmienia perspektywę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Jeśli chodzi o mnie pod kątem innym niż zdrowie psychiczne to interesują się astronomią (bardzo pomocna pasja w walce z nerwicą - zmienia perspektywę).

 

Dałabym Ci lajka za poczucie humoru, ale nie wiem, gdzie kliknąć. :D

 

Ja chodzę na psychoterapię i dalej uparcie twierdzę, że sama sobie poradzę, a terapeuta ma mi tylko coś tam podpowiedzieć czy doradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już umowiona wizyte? Ktos wie, ze się wybierasz, że nie radzisz sobie ze swoim problemem?

Idę ze znajomą osobą, nie wiem jak to będzie dokładnie wyglądało, czy tylko mnie zapiszą na wizyty, czy od razu porozmawiam.

Rodzina wie, że miałam ataki paniki, ale mój problem istnieje bardziej jako walka w mojej głowie, więc wolałabym opowiedzieć to komuś kto się na tym zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×