Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy osoby z depresją marzą?


Carla

Rekomendowane odpowiedzi

Marzę, żeby się udało, żebym robiła to, co chcę robić, żeby intuicja mnie nie zawiodła, żeby to wszystko się udało, tak Ciężko powiedzieć co, ja wiem, ale ciężko mi o tym mówić. Mogę powiedzieć, że czuję misję, chciałabym, ach jak bym chciała, rzec pewnego dnia: udało się:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się,że osoby z depresją nie marzą,są zbyt zajęte swoimi dolegliwościami, :( ja bynajmniej tak miałam.Owszem teraz zaczęłam marzyć bo mój stan zdrowia znacznie się polepszył i mogę tylko dodać to co napisałabethi MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ :D więc wszyscy obowiązkowo MARZYMY by choróbstwo odeszło na raz na zawsze :!: No i leczymy sę oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2007 o 14:07, smutasek43 napisał:

Ja również marzę o tym, żeby wyzdrowieć i nie walczyc ciągle o kolejny dzień, mieć normalne życie takie jakie mają ludzie zdrowi... mieć takie problemy jak oni... poza tym jest jeszcze kilka innych marzeń ale one są teraz uśpione wewnątrz mnie i czekają na realizację która będzie możliwa dopiero wtedy kiedy to pierwsze marzenie się spełni...

Też tak mam. Wszystko czeka na wyzdrowienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2018 o 21:50, Wirginia Zachodnia napisał:

Też tak mam. Wszystko czeka na wyzdrowienie.

Jest parę ważnych spraw, które gdyby się udały na pewno spowodowały by lepsze samopoczucie- np. stabilna praca.

6 minut temu, DariaM napisał:

Pewnie, że tak ....tylko podobno o marzeniach nie mówi się na głos bo się nie spełnią...zgadzacie się z tym?

U mnie tak jest. Niby moi znajomi wiedzą o większości moich marzeń i planów, ale o pewnych marzeniach nikomu się nie mówi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×