Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica na 100% ?


fevarin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem tu nowy, chciałbym opisać wam swoją historię.. Może ktoś miał podobnie i mnie uspokoi..

 

Wszystko zaczęło się ponad 3 miesiące temu.. Byłem na spacerze i strasznie kiepsko się poczułem ( osłabienie, uderzenie gorąca na twarz, uczucie jak miałbym zemdleć, totalne rozkojarzenie). Wróciłem do domu i po jakieś godzince mi przeszło.. Sytuacja powtórzyła się w za 2 dni w domu przy komputerze a potem codziennie miałem taki atak nawet w pracy.. Zacząłem łykać magnez i od tego momentu rozpoczęła się moja wędrówka po lekarzach..

W pierwszej kolejności internista - wszystkie badania idealne.

Gastrolog - badania na pasożyty w porządku..

Okulista- dno oko w porządku, wzrok także.

Z czasem problem urósł do takich rozmiarów że czuję się codziennie od rana do wieczora fatalnie.. :(

Kolejne badania:

Neurolog - Rezonans głowy, tomografia głowy ( w porządku), kręgosłup szyjny RTG i Rezonans ( wyszło zniesienie Lordozy)

Endokrynolog - porobił badania na tarczyce itp wszystko ładnie, poza Witaminą D3 (dostałem kropelki)

Kardiolog - Holter (w porządku)

Badanie błędnika - ok

Borelioza - ok

 

Mam porobione tyle badań że głowa mała..

 

 

Po tym wszystkim udałem się do Psychiatry.. Usłyszałem nerwica lękowa.. Dostałem lek Parogen po którym miałem takie jazdy że nie widziałem co się ze mną dzieje.. bałem sie zostać w domu.. po 3 tygodniach odstawiłem :(

Zacząłem chodzić na akupunkturę.. niestety nic nie pomogła..

Ostatnio odwiedziłem kolejnego psychiatrę ten także twierdzi że nerwica.. dostałem Fevarin jego lepiej toleruje ale od tygodnia nie mam zmian :(

Ponad to ostatnio udałem sie na hipnoterapię.. Trochę zacząłem pracować nad sobą ale niestety uczucie odrealnienia od rana do wieczora nie przechodzi..

Kilka sesji u psychologa tak naprawdę nic nie daje..

Może jestem jednak na coś chory?

 

Obecne objawy to:

- od rana do wieczora uczucie odrealnienia.. patrzę na wszystko ale mam wrażenie że to jest takie sztuczne..

- po posiłkach to uczucie mi się nasila.

- osłabienie

- brak koncentracji

- czasem pojawia się dziwny oddech.. tak jak bym nie mógł nabrać pełnych płuc powietrza.. i zaczynam strasznie skupiać sie na oddechu..

- czasem zawroty głowy ( uczucie uścisku, obręczy)

- bezsenność ( ale ostatnio mi przeszła)

- niechęć do robienia czego kolwiek

- brak radości z życia.. ciągle tylko myślenie kiedy ta głowa przestanie mnie męczyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia.. może kandydoza.. już mi się kończą pomysły..

 

Mam 25 lat..zawsze byłem osobą stresującą się.. ale objawiało mi sie to tylko i wyłącznie bólem brzucha.. biegunkami , brakiem apetytu.. po stresującej chwili wszystko mijało..

W zeszłym roku miałem trochę stresów w pracy i w życiu prywatnym.. jednak to wszystko minęło i nagle pojawiło sie to co teraz mam.. czyli brak normalnego funkcjonowania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×