Skocz do zawartości
Nerwica.com

Głupi.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Po co się nakręcacie. Mark, Ty nie jesteś głupi, masz tylko trochę stłumione emocje, ziom. A detektywmonk jak nikt ma pamięć do zapamiętywania wieku obywatelek, więc to też podchodzi pod niezłą umiejętność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam wrażenie, że jestem najgłupsza. To pewnie dlatego, że głównie marudzę o zwykłych, codziennych sprawach a nie wnoszę nic ciekawego w żadnym temacie. Nawet pomagać nie potrafię, powiedzieć czegoś miłego :( A jak już zdecyduje się napisać o czymś ciekawym to zawsze po napisaniu postu rezygnuje i wychodzę z tematu :evil: Mam wrażenie, że jestem gówniarz, w dodatku głupi więc nie mam prawa rozmawiać na poważniejsze tematy i to z ludźmi, ode mnie mądrzejszymi. Na innym forum jestem od podstawówki, wchodzę prawie codziennie a ilość moich postów można policzyć na palcach jednej ręki :roll: Boję się wyśmiania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój poziom wiedzy jest bardzo niski.

 

Nieprawda. Znasz się na przykład na meteorologicznych porach roku, ciekawe kto tutaj w ogóle wiedział, że coś takiego istnieje. Ha! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co się nakręcacie. Mark, Ty nie jesteś głupi, masz tylko trochę stłumione emocje, ziom.

Mój poziom wiedzy jest bardzo niski.

Wydaję Ci się, ja pracuje pracowałem z prostymi ludźmi ze wsi, po zawodówce itp i poziom wszystkich tu piszących jest dużo wyższy niż ich( choć też do nich nic nie mam, ale oni by mieli problem z poprawnym sformułowaniem zdania nie mówiąc już o jakiejś poważniejszej dyskusji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co się nakręcacie. Mark, Ty nie jesteś głupi, masz tylko trochę stłumione emocje, ziom.

Mój poziom wiedzy jest bardzo niski.

Wydaję Ci się, ja pracuje pracowałem z prostymi ludźmi ze wsi, po zawodówce itp i poziom wszystkich tu piszących jest dużo wyższy niż ich( choć też do nich nic nie mam, ale oni by mieli problem z poprawnym sformułowaniem zdania nie mówiąc już o jakiejś poważniejszej dyskusji).

I tak mój poziom wiedzy jest bardzo niski. W starym systemie edukacji to bym prawdopodobnie tylko podstawówkę dał radę skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrażenie,że jestem najgłupszy na forum.Nawet Ci co mają o 17 lat,są oddemnie mądrzejsi.

 

Nie jesteś głupi, co za głupoty piszesz? :D detektywmonk, ty siebie nie doceniasz, bo gdybyś sie chociaż troszkę docenił i zaczął chodzić na psychoterapię po to , aby sie zmienić, a nie tylko dla renty to być może efekty jakie byś zobaczył przerosły by twoje najśmielsze wyobrażenia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już świadomość bycia głupim świadczy że aż tak głupi nie jesteśmy, bo ci najgłupsi nawet tego nie są świadomi. ;)

Zawsze się uważałem za głupiego. Po spotkaniach z psychologiem już się nie uważam za głupiego. To znaczy, że jednak jestem głupi? :D

Nie, jeśli masz prawidłową samoocenę możesz być mądry i tego świadomy, natomiast osoby o zawyżonej samoocenie często inteligencją, wiedzą nie grzeszą a uważają się za mądrych a w przypadku dominujących tu na forum osób o niskiej samoocenie nawet najmądrzejsi uważają się za głupich mimo że to nie prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak mój poziom wiedzy jest bardzo niski. W starym systemie edukacji to bym prawdopodobnie tylko podstawówkę dał radę skończyć.

Osoby o naprawdę niskim poziomie wiedzy nie używają takich sformułowań jak poziom wiedzy czy system edukacji. ;)

No do najgłupszych na świecie nie należę, ale głupi to jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KalekaŻyciowa, jesteś chory a nie głupi

 

-- 06 cze 2014, 18:50 --

 

detektywmonk, wiesz,ja tego nie zauważyłam. Nie uważam żebyś był najgłupszy na forum.

Ale chyba nie jestem typowym 37 latkiem.

No tak typowy 37 latek ma 9 letnie dziecko pracę której nie cierpi i zdradza żonę no czyta 0,5 książki rocznie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×