Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam !


Adr91

Rekomendowane odpowiedzi

cześć nazywam się Adrian, mam 23 lata od dłuższego czasu przestałem się odzywać i odczuwać jakiekolwiek emocje, prędzej miałem przyjaciół a teraz zamknąłem się w sobie bez opamiętania. wszystko zaczęło się gdy miałem 17 lat nie miałem specjalnych problemów z nauką, ani żadnej patologii w rodzinie, wtedy zacząłem popalać marihuane i od tego się zaczęło później było już tylko gorzej... na dzień dzisiejszy swój stan określam na bardzo cięzki, i nie wiem jak z tego wyjść.. przstałem wierzyć w Boga , 2 lata temu stwierdzono u mnie podejrzenie o CHAD.. a od ostanich 5 miesięcy przestałem kontaktować, proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia musisz odstawić marihuanę, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś. Nie od dziś wiadomo, że u osób 'podatnych' może spowodować właśnie taki stan.

Czy byłeś już u psychiatry? Jeśli nie, to powinieneś jak najszybciej się z nim umówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz przyjaciół, swoje doswiadczenia?... jesteś młodym człowiekiem, możesz jeszcze wszystko zmienić. Czujesz ze czegoś ci brakuje, ze coś jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×