Skocz do zawartości
Nerwica.com

Żałuję tego co mówię/niestabilność i natręctwo


HarajukuAino

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Nie umiem kontrolować emocji.Kiedy na czymś bardzo mi zależy i chcę ukazać ,że wcale tak nie jest potrafię

bardzo skrzywdzić kogoś słowami i gniewem ,lecz później tego żałuję i nie mogę znieść poczucia winy.

Kiedy czuję się skrzywdzona mam uczucie/natręctwo ,że muszę tej osobie odpowiedzieć/odpisać( bo najczęściej zdarza się to przez internet).

Nie mogę przestać o tym myśleć puki nie odpiszę.Jak mogę przestać to robić.Straciłam przez to wiele osób w moim życiu.

Obraziłam kogoś ważnego w moim życiu lecz nie ma szans by ta osoba mi wybaczyła.

W sumie w większości mam podstawy by się złościć i czuć zraniona ,jednak chciałabym być łagodna i nie być wredna dla ludzi ;(

Nienawidzę się za to.Czuje się tak bardzo winna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niree obraza sie ludzi,czasem mozna to odkrecic tylko trzeba duzo wyczucia i taktu by sie dogadac i jakos wybrnąc z sytuacji.Musisz nauczyc sie panowac nad emocjami i nie dziłac w emocjach bo wtedy mowi sie rzeczy, które mowi sie tylko po to zeby komus dokuczyc a później jest ciezko ponaprawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HarajukuAino, pytanie, czy rzeczywiście przesadzasz czy po prostu się bronisz i określasz swoje granice?

 

Ja...chyba wszystko wyolbrzymiam co skutkuje tym iż czuję się zagrożona i się bronię właśnie takim zachowanie.

Próbowałam panować nad sobą,jednak boje się ,że co jeśli ktoś na prawdę robi sobie ze mnie jaja np: to wyjdę na idiotkę,więc wolę pokazać swoją siłę i się bronić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×