Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica/Depresja/inne 15-18 lat


langustamazowiecka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Są tu takie osoby ? Bo okazuje się że większość na tym forum jest po 20, a ja tymczasem, dzieciak 16/17, stanowię mniejszość.

Miło byłoby poznać na tym forum jakieś fajne osoby, podobnie nienormalne jak ja, w takim przedziale wiekowym właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój nick rozpjentrolił mnie na łopatkę. Twój nick w połączeniu z dziarskim nutkowym avkiem rozpjentrolił mnie na drugą. Zwykle w okolicach 3-4 mam takie stany, że mnie dużo śmieszy. Ranek zweryfikuje zasadność tego rozbawienia.

 

Czuj się spondż na forum btw i witaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój nick rozpjentrolił mnie na łopatkę. Twój nick w połączeniu z dziarskim nutkowym avkiem rozpjentrolił mnie na drugą. Zwykle w okolicach 3-4 mam takie stany, że mnie dużo śmieszy. Ranek zweryfikuje zasadność tego rozbawienia.

 

Czuj się spondż na forum btw i witaj :D

 

 

Yy aha, ok :D

 

PS: Twój avatarek nie gorszy Jolantko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

langustamazowiecka, zdajesz sobie sprawę, że to nie portal "randka w ciemno"? Bo jeślibyś na to liczył to lepiej co by oszczędzić sobie płaczu i zgrzytania zębów poszukać innego portala społecznościowego...(troskliwa ciocia tarantula) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

langustamazowiecka, zdajesz sobie sprawę, że to nie portal "randka w ciemno"? Bo jeślibyś na to liczył to lepiej co by oszczędzić sobie płaczu i zgrzytania zębów poszukać innego portala społecznościowego...(troskliwa ciocia tarantula) 8)

 

 

 

Nie nie o to chodzi :( Chociaż może też...

Oj czy to że chcę poznać inne osoby podobne do mnie jest aż takie dziwne ? Wszyscy mi się tu dziwią !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jest jeszcze mika41 (41?), ale się nie pokazuje. Więcej nie poznałam.

 

Ogólnie sam pomysł założenia takiego wątku mi się podoba - choćby tylko po to by dowiedzieć się kto jest w tym przedziale wiekowym. Przecież człowiek nie będzie do każdego pisał 'ile masz lat?'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×