Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś rok temu za namową koleżanki począłem tworzyć rysunki na kartkach A4. Oczywistym są 'braki techniczne', czysto amatorskie tworzenie. Najczęściej czarno-białe, ambientowe niemal zapełnienie kartki, czasami coś troszkę innego, ale mniej więcej wszystko podobne. Ostatnią moją pracę ("Dispassionate Intercourse") uważam za najlepszą (najmniej złą :P) z moich wypocin. Kogokolwiek to mogłoby zainteresować, zarzucam linkiem:

http://nekroschizofrenik.deviantart.com/

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

rewelacja :shock: dobry motyw na mural

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nekroschizofrenik, kurde zróbmy interes razem :D zajebiste :great::great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nekroschizofrenik, ciało, tatuaże. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o, fajny pomysł na tatuaż..

A tak ogólnie bardzo podobają mi się prace. Gdyby w A3/A2 były to też pewnie chciałbym kupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jak spieprzysz to co najwyżej brachu pójdziesz do piachu. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki!

Kupić? Haha, może rzeczywiście pomyślę o A3, choć to będzie dłuuuugo roboty.

BadBoy - w razie czego zasłonię się "zamysłem artysty" :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nekroschizofrenik, No to w razie czego się dogadamy :D dasz rade zombie boya zrobić ze mnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co, nie sądzę. Ja Ci powiem, że ja nie potrafię podążać za z góry narzuconym zamysłem. Te wszystkie rysunki idą spontanicznie, dorysowuję elementy ad hoc. Technicznych skilli w rysowaniu to, jak wspominałem, nie posiadam. Rysunki być może wyglądają fajnie, ale to nie jest coś, czego by uczyli w jakiejś ASP. Nawet człowieka nie potrafię ładnie narysować :D. Jestem człowiek bardzo niezdyscyplinowany, niestety :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nekroschizofrenik, Masz racje dzisiejsza doba artyzmu to nie odwzorowanie rzeczywistości, powielanie czegoś zachwycającego a własna wyimaginowana twórcza abstrakcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet w sumie nie o to chodzi. Ja po prostu we wszystkim co tylko robię (na moją zgubę, niestety) mam tę niezdolność do zwarcia pośladków i prania do przodu mimo przeszkód. Bardzo chciałbym rysować (czy ogólniej - tworzyć, bo muzykę też tworzę (chaos :>), a nawet i piszę (bzdurne bezsensy)) "z góry" - bo mam trochę pomysłów i chciałbym je przelać na kartkę (bądź mikrofon), ale zawsze wchodzi ten brak motywacji i się "rozjeżdżam", rozmijam z założonym z góry celem i jadę w nieplanowaną abstrakcję ;)...

...co nie znaczy, że rysunki "planowane" nie byłyby abstrakcjami! Bardzo lubię abstrakcję, surrealizm, nierzeczywistość i absolutnie nie chciałbym jedynie odwzorowywać rzeczywistości. Chyba że rzeczywistość mojego umysłu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nekroschizofrenik, szerokie spektrum widzę, w jakim wieku jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję! Muszę się chyba wziąć do narysowania kolejnej pracy z kolorami. Zacząłem niby, ale jakoś porzuciłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nekroschizofrenik, akurat te w kolorze najbardziej przyciągnęły moją uwagę. Działaj, działaj chętnie zobaczymy więcej! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nekroschizofrenik, to życzę w takim razie rozbłysku kunsztu. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakiś rok temu za namową koleżanki począłem tworzyć rysunki na kartkach A4. Oczywistym są 'braki techniczne', czysto amatorskie tworzenie. Najczęściej czarno-białe, ambientowe niemal zapełnienie kartki, czasami coś troszkę innego, ale mniej więcej wszystko podobne. Ostatnią moją pracę ("Dispassionate Intercourse") uważam za najlepszą (najmniej złą :P) z moich wypocin. Kogokolwiek to mogłoby zainteresować, zarzucam linkiem:

http://nekroschizofrenik.deviantart.com/

Pozdrawiam.

O Boże :mrgreen::mrgreen: Ty to chyba jesteś oazą spokoju :mrgreen: Sprawdziłbyś się rewelacyjnie w tworzeniu mikroukładów ;) Szacun 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nekroschizofrenik,

Nieżle,nieżle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za miłe słowa.

A co do:

O Boże :mrgreen::mrgreen: Ty to chyba jesteś oazą spokoju :mrgreen: Sprawdziłbyś się rewelacyjnie w tworzeniu mikroukładów ;) Szacun 8)

Mogę Cię zapewnić, że na pewno nie wytrzymałbym, gdybym: 1) miał odwzorować, przerysować jakiś układzik/rysunek/cokolwiek, 2) miał limit czasowy. Wbrew pozorom nie jestem taki spokojny :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi