Skocz do zawartości
Nerwica.com

życzę wam szczęścia,pozbycia się wszelkich problemów


Gość anna_222

Rekomendowane odpowiedzi

Załozyłam ten temat po to by wam napisać,że będę się za was modlić,za wszystkie osoby które cierpią na codzień,które nie radzą sobie ze samym sobą.Pamietajcie,że to Bog ma was w swojej opiece,i jesteście jego dziećmi.On wam wybaczy wszystkie grzechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze :twisted: bo już włączyła mi się faza, że po zaczęciu nowego życia będą mnie nachodzić oszołomy katolickie próbujące mnie zbawić chrystusem i modlitwą, nasyłając agentów do roboty, aby ci mnie maglowali dyskusjami o bożkach, wierze, problemach życiowych i całej reszcie aby wyciągnąć ze mnie moje psychozy, prowadząc mnie tym samym do grobu. Na szczęście jutro zaczynam powrót do życia na ziemi. Mam nadzieje że moj roczny plan wyjścia z mojej choroby doczeka się kiedyś poklasku jak go opublikuje po ozdrowieniu. Wrzuce tu kiedyś na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nathalie skoro ci nikt sobrego w życiu nie zyczył to nie dziwi mnie twoja reakcja.życzę to przede wszyskim ludziom zrównoważonym,:) a nie zacofanym społecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mentalvaccine, ale ja w to nie wątpie (:

 

anna_222, mówię o jakimkolwiek... pisaniu w ten sposób o Bogu. Nie o samym życzeniu dobrego. Zresztą samo życzenie nic nie daje. Udzielaj się w jakiś wątkach i spróbuj pomagać w inny sposób, bo ten tylko denerwuje.

I po Twojej wypowiedzi nie wygląda, żebyś była 'ultra-dobra' jak to katolicy chcą być, bo oceniasz mnie i obrażasz bez powodu. No i dyskryminujesz osoby niezrównoważone i zacofane społecznie, a takie na tym forum również są.

I co teraz zrobisz z tyloma grzechami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×