Skocz do zawartości
Nerwica.com

ile płacicie za prywatną sesję psychoterapii


joasik01

Rekomendowane odpowiedzi

No jak będziemy mieli takich lekarzy to aż strach chorować 8)

DwaGuziki, wygrałam życie, bo nie mieszkam w Polsce :yeah:

 

renee.madison, DwaGuziki - pochwalcie się jakie studia skończyłyście?

 

Nie jestem tu, żeby się chwalić, ani rekompensować kompleksy jak niektórzy tutaj ;)

Studia skończyłam dawno-co nie znaczy, że już się nie uczę-if you know what i mean :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, nie bądź już takim służbistą ;) ostatnio tak nudno na forum...

 

Już niedługo tu będzie bardzo rozrywkowo. Ale nie chcę nic więcej mówić, bo znowu będzie obsuwa z dedlajnem i skowyt zawodu.

 

A delikatnie kończąc OT-a i kierując dyskusję z powrotem na właściwe tory... doszedłem do wniosku, że od czasu do czasu dobrze porozmawiać z kimś inteligentnym, dlatego za prywatną sesję psychoterapii(albo raczej autoterapii) z samym sobą płacę gdzieś koło 30 zeta co obejmuje parę browarów, chrupki i lody z biedronki i wypożyczenie filmu na defałdi, którego wielowątkowość i głębię mogę na głos komentować. Nie ma co oszczędzać na swoim zdrowiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, :mrgreen:

 

renee.madison, :D

 

Dark Passenger, przeca tu grzecznie jak w kościele na mszy :mrgreen:

 

A wracając do tematu ... chociaż może nie do końca ale też właściwie nt sesji - zasadniczo są po 50 min - ale niektórzy pisali, o 60 albo 80 min ... ??

Jak to się ma do samej terapii ?? Nie musi to być te 50 min ?? No bo że cena większa wtedy to akurat zrozumiałe jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychidae, dla Ciebie skończone studia na takim a nie innym uniwersytecie są wyznacznikiem prestiżu/wartości danej osoby?! No way, nie tędy droga... Nie po to się chyba idzie na taką uczelnię, żeby się tym szczycić i wywyższać ponad innych?! no chyba że ja jestem zacofana i staroświecka i poszłam na Uniwersytet Medyczny dlatego, że chcę pracować z ludźmi chorymi i im pomagać, a sama uczelnia ma mi tylko pomóc w zdobyciu wiedzy ku temu potrzebnej... o ja naiwna :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychidae, poważnie czujesz się lepsza przez swoje studia? oO

 

nie czuje się lepsza - mam depresję, nie czuję się lepsza od nikogo,

napisałam tylko, że studiuję na UM, nie napisałam co :-D

 

-- 30 maja 2014, 22:44 --

 

psychidae, poważnie czujesz się lepsza przez swoje studia? oO

 

No najwyraźniej 8)

Ktoś jej pewnie kiedyś jakieś kuku zrobił to się musi czymś dowartościować 8)

 

Ty zapewne z tego powodu chodziłaś na psychoterapię

 

-- 30 maja 2014, 22:46 --

 

A ja mam w depede co kto, gdzie i kiedy skończył, bo tutaj ja jestem "doktórem" i ordynuję jedyny skuteczny lek na te przypadłości-

51ff88e086d2.jpg

 

:twisted::pirate:

 

A teraz zalecam powrót do meritum sprawy, tj.:

ile płacicie za prywatną sesję psychoterapii

 

ja doradzam niektórym to:

 

-- 30 maja 2014, 22:47 --

 

Dark Passenger, nie bądź już takim służbistą ;) ostatnio tak nudno na forum...

 

Już niedługo tu będzie bardzo rozrywkowo. Ale nie chcę nic więcej mówić, bo znowu będzie obsuwa z dedlajnem i skowyt zawodu.

 

A delikatnie kończąc OT-a i kierując dyskusję z powrotem na właściwe tory... doszedłem do wniosku, że od czasu do czasu dobrze porozmawiać z kimś inteligentnym, dlatego za prywatną sesję psychoterapii(albo raczej autoterapii) z samym sobą płacę gdzieś koło 30 zeta co obejmuje parę browarów, chrupki i lody z biedronki i wypożyczenie filmu na defałdi, którego wielowątkowość i głębię mogę na głos komentować. Nie ma co oszczędzać na swoim zdrowiu.

 

haha - zgodnie z dewizą - mówię do siebie, bo jestem jedyna osobą z której zdaniem się liczę :-]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A delikatnie kończąc OT-a i kierując dyskusję z powrotem na właściwe tory... doszedłem do wniosku, że od czasu do czasu dobrze porozmawiać z kimś inteligentnym, dlatego za prywatną sesję psychoterapii(albo raczej autoterapii) z samym sobą płacę gdzieś koło 30 zeta co obejmuje parę browarów, chrupki i lody z biedronki i wypożyczenie filmu na defałdi, którego wielowątkowość i głębię mogę na głos komentować. Nie ma co oszczędzać na swoim zdrowiu.

 

To genialne! Mógłbyś zarabiać na tej poradzie :lol: (coś jak te 'maszynki do zarabiania pieniędzy'). Chociaż zamiast wspierać rodzimy rynek psychologiczny to inwestujesz w zachodni przemysł spożywczy. Karma wróci! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To genialne! Mógłbyś zarabiać na tej poradzie :lol: (coś jak te 'maszynki do zarabiania pieniędzy'). Chociaż zamiast wspierać rodzimy rynek psychologiczny to inwestujesz w zachodni przemysł spożywczy. Karma wróci! :twisted:

 

Niestety textus adiposus wraca szybciej niż karma. :/ Cholera, o 5 muszę wstać a ja siedzę w jakimś pierdółkowatym wątku na forum dla nienormalsów zamiast spać. To to dopiero trzeba być nienormalsem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A delikatnie kończąc OT-a i kierując dyskusję z powrotem na właściwe tory... doszedłem do wniosku, że od czasu do czasu dobrze porozmawiać z kimś inteligentnym, dlatego za prywatną sesję psychoterapii(albo raczej autoterapii) z samym sobą płacę gdzieś koło 30 zeta co obejmuje parę browarów, chrupki i lody z biedronki i wypożyczenie filmu na defałdi, którego wielowątkowość i głębię mogę na głos komentować. Nie ma co oszczędzać na swoim zdrowiu.

 

To genialne! Mógłbyś zarabiać na tej poradzie :lol: (coś jak te 'maszynki do zarabiania pieniędzy'). Chociaż zamiast wspierać rodzimy rynek psychologiczny to inwestujesz w zachodni przemysł spożywczy. Karma wróci! :twisted:

 

no widzisz ja już na początku tej dyskusjii doszłam do wniosku, że terapia może pomóc niektórym, innym spowiedź, ewentualnie dobry seks lub wizyta u kosmetyczki albo dobre żarcie :-D

 

-- 30 maja 2014, 22:59 --

 

Nie wiem kto tak twierdzi, ale zafundowałbym mu wilczy bilet na kamczatkę. Moja optymalna ilość snu to 12h, lubię wymykać się ramom i schematom. :P

 

ja potrzebuję 8h, bodajrze było to w książce do fizjologii

ale uważam, że najlepsze co może się przydarzyć w życiu to drzemka poobiednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekarz psychiatra, psychoterapeuta z tytułami naukowymi

ale 150 zł to minimum jak chcesz chodzić do lekarza psychiatry, który jest psychoterapeutą i ma np doktorat

 

moja koleżanka chodziła z depresją do psychologa 1,5 roku - a okazało się, że ma chorobę Hashimoto czy tam niedoczynność tarczycy i jak zaczęła się leczyć to ta cała jej "depresja" minęła i nigdy już nie powróciła, a tylko 120 zł co tydzień wywalała w błoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja koleżanka chodziła z depresją do psychologa 1,5 roku - a okazało się, że ma chorobę Hashimoto czy tam niedoczynność tarczycy i jak zaczęła się leczyć to ta cała jej "depresja" minęła i nigdy już nie powróciła, a tylko 120 zł co tydzień wywalała w błoto

 

 

O kurde :shock:

Ale fakt ... zanim mnie rodzinna posłała do psychiatry wypisałam mi skierowania na badania hormonów tarczycy ... czyli to musi mieć jakiś związek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nawet anemia może dawać niektóre objawy, dlatego psychiatrzy też często zalecają podstawowe badania

 

ja też zanim poszłam do lekarza - to mi powiedzieli żebym zrobiła sobie podstawowe badania - morfologię, chyba mocz wtedy robiłam albo kreatyninę i tarczycę

mnie jeszcze mówiła moja ginekolog, że tabletki antykoncepcyjne też mają wpływ na depresję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×