Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej


Marjetka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Gośka.

Od około miesiąca "męczy" mnie lekka nerwica żołądka - zbyt wczesne poczuciepełności, "poczucie przeszkody" w gardle i kilka innych drobiazgów (bez klasycznych mdłości). Miałam jużczas na pewne przemyślenia - myślę, żezbieram owoce wieloletnich stresów - w liceum, na studiach, potem czas bezrobocia. Na szczęście teraz mam pracę.

Biorę jak na razie leki ziołowe - na żołądek i nerwy. To pomaga mi spać i wogóle podjąć walkę. Przezlata miałam teżnerwice natręstw - wiecie, nie byłam pewna tego "co widzę" - czy pozamykałam okna wychodzącz domu, czywszystko powyłączałam, zamknęłam drzwi itd... Pracuję teraz poważnie nad nabraniem dystansu do tego, cvo wkopało mnie w obecny stan. Podczytam to i owo na tym forum. Co jeszcze... Chyba wszystko jak na razie. Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

 

Widzę, że masz podobne problemy do moich. Mnie różnież prześladują bóle spowodowane stresem - a jestem dopiero na studiach, także można powiedzieć, że jeszcze dużo sytuacji stresowych przede mna... Ziółka też przerabiałem, w moim wypadku okazały się nieskuteczne, ale może dlatego, że mam różnież inne problemy - depresja.

 

Nie wiem co Ci doradzić, ale na Twoim miejscu pomyślałbym nad spotkaniem z lekarzem. Chyba nie zaszkodzi, a długotrwały stres ma raczej nieprzyjemne konsekwencje.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×