Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dysmorfofobia


WinterTea

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś z Was to dziadostwo? U mnie zaczęło się jakieś 5 lat temu. Głównie skupiałam się na wyglądzie twarzy, wciąż muszę się przeglądać! A wcale tego nie chcę! W dodatku mam wrażenie, że moja japa w każdym lustrze, miejscu wygląda inaczej! Masakra. Dwa lata temu zaczęłam też obsesyjnie przyglądać się całemu ciału wciąż doszukując się brzydoty i gdzie nie spojrzę mam myśl, że jestem jakaś zniekształcona :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia z tym jest. Najgorzej, że u mnie to narasta! Wcześniej byłam skupiona na japie, a dwa lata temu ubzdurałam sobie, że koniecznie muszę przytyć i wciąż stawałam bokiem do lustra z myślą: "fuj, jaki obrzydliwy patyk!" i tak mi jakoś zostało, chociaż chęć przytycia zanikła, to wciąż gapię się obsesyjnie na ciało. Są dni, kiedy mam spokój, ale czasem wstydzę się wyjść, bo mam wrażenie, że coś jest nie tak z moim ciałem, że jestem po prostu paskudna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj, ja mam łagodną moze postac nie wiem, ogólnie jak sie czuje dobrze to ten problem u mnie znika albo jest duzo mniejszy. W kazdym badz razie przypuszczam że wiele osób cierpiących na nerwice natrectw doświadczyło taklich obsesji na punkcie swojego wyglądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wkręcajcie sobie...nie macie żadnej dysmorfobii. Piszecie 2/1 enigmatyczne zdanie na temat czegoś co popycha ludzi do prób samobójczych...Jeśłi ktos jest brzydki to jest brzydki. Jeśli jest chudy to jest chudy, jak gruby to gruby, jak jest średni ale chce być piękny to analogicznie...Ja nigdy nie jezdziłem na basen, jezioro bo sie wstydziłem że jestem chudy. Nie miałem żadnej dysmorfobii. Wy nie wiecie co to w ogóle jest...nie macie ani łagodnej, ani żadnej jej formy. Wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×