Skocz do zawartości
Nerwica.com

hm.. więc cześć?


mika41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tu nowa.. Mam 17 lat. hmm pewnie zanim sie jakos otworze.. bede czytala Wasze wpisy itd. (: Bardzo sie ciesze, ze istnieje takie forum.. i że istniejecie Wy (; Postaram sie dzielic jakos z Wami swoimi doswiadczeniami ( taa.. kazdy pomysli - jakie doswiadczenia moze miec 17- letnia dziewczyna ;p) no ale jednak.. Dobra nie bede sie rozpisywac. Mam nadzieje, że bede sie jakos udzielac na forum (; Pozdrawiam WSZYSTKICH. Milego wieczoru. Mika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie ciesze że istnieje,ale jak już tu jestem to trzeba by to wykorzystać z całych sił;)

Nie sądzę żeby cię tu ktoś ocenił po tym ile masz lat,bo ludzie doświadczeni i wiedzą że różnorakie rzeczy się dzieją i nie ważne ile ma człowiek wtedy lat ;)

Witam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mnie tu sprowadza.. a więc calkiem niedawno dowiedzialam się, ze moje rytuały, przeswiadczenia itd. są chorobą. Nie stanowi to aktualnie w moim zyciu wielkiego problemu..ale obawiam się, ze w przyszlosci mogłoby. Chciałabym się czegos wiecej o tym dowiedziec, miec kontakt z osobami takimi jak ja ( jesli moge to tak ująć). Więc jestem.

#Absinthe oczywiscie racja (: ale nigdy nie wiem z kim mam do czynienia ..(; jestem bardzo milo zaskoczona Waszym optymistycznym "przyjęciem" mnie. (:

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja również jestem miło zaskoczona, bo do tej pory nie wpadłam jeszcze na tym forum na dziewczynę mniej więcej w moim wieku. (: Mam 16 lat. I również używasz minki odwróconej :D

 

Cierpisz na nerwicę natręctw? Wspomniałaś coś o rytuałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nathallie - prawdopodobnie tak. Wiekszosc objawow na to wskazuje. Tak jak juz wspomnialam dopiero niedawno w ogole dowiedzialam sie o nerwicy natrectw. Milo mi Cie poznac(; tak.. Odwrocone buzki to podstawa.. Ale raczej nie jako obsesja. Po prostu lubie oryginalnosc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Pewnie masz nerwice natręctw jest to do wyleczenia.Ja robiłem różne rytuały takie że bym mógł napisać nowe przygody harrego pottera.Nerwica natręctw to bardziej zaburzenia bechawioralne :D

Z czasem kiedy człowiek uświadamia sobie mechanike tego zaburzenia to zazwyczaj przechodzi : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tę minkę podpatrzyłam u znajomej wujka z USA. I zaczęłam stosować, szczęśliwa, że nie zamienia się w emotikonkę. Czemu użyłaś słowa 'obsesja'?

 

Z czasem kiedy człowiek uświadamia sobie mechanike tego zaburzenia to zazwyczaj przechodzi : )

 

Zgadzam się. Mi przeszło. (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo witam, kolejna osoba w moim wieku (16/17) :)

 

hej

Mam do Was pytanie. Czy znacie moze jakies naturalne sposoby na rozluznienie, uspokojenie? (procz melisy) Ostatnio miewam silne napiecia i bol brzucha. Z gory dziekuje.

Mika

 

 

Hmmm ciężko. Sam mam z tym problem, w każdym razie chyba lepiej odradzić jej wszelakie używki, jak myślicie ? Mam na myśli głównie alkohol i różne rzeczy do palenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J-23 mama o wszystkim wie(; spokojnie. Aktualnie w moim zyciu sporo sie dzieje. poradze sobie..ale po prostu cos na uspokojenie by sie przydalo.

 

-- 30 maja 2014, 23:15 --

 

langustamazowiecka milo poznac(; uzywki? aww zdecydowanie niee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mika41, gdybym była Chinką napisałabym, żebyś piła dużo wody, ale jestem Polką, więc napiszę, żebyś się poruszała, pouprawiała jakiś sport, jeśli tego nie robisz. Na ból brzucha miesiączkowy dobrze wpływa, prawda?

Może jeszcze jakaś gorąca kąpiel? Gorące herbatki... A na uspokojenie, może wybierzesz się sama do lasu na cały dzień, na łono natury? (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×