Skocz do zawartości
Nerwica.com

TEMGIKOLURYL (Adaptol, Mebicar) !Niedostępny w PL!


Marek 1977

Rekomendowane odpowiedzi

Myślenie że wszystko co Rosyjskie to beee jest stereotypowe i,zupełnie nie uzasadnione.Rosjanie kładli kładą wysokie nakłady na wojsko,sprzet jak i mobilnosc wojska którą zapewniają m.in. takie substancje jak fenylopiracetam stosowany u astronautów z powodzeniem podobnie jak mesocarb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślenie że wszystko co Rosyjskie to beee jest stereotypowe i,zupełnie nie uzasadnione.Rosjanie kładli kładą wysokie nakłady na wojsko,sprzet jak i mobilnosc wojska którą zapewniają m.in. takie substancje jak fenylopiracetam stosowany u astronautów z powodzeniem podobnie jak mesocarb.

 

 

No i ten ich wkład, w krzewienie socjalistycznej przyjaźni między narodami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak oceniacie adaptol? Ja byłem 2-3 tygodnie na afobazolu. Początkowo działał świetnie, wstawałem o 6-7-8 (gdzie z reguły o 12) i miałem większą energię na wykonywanie codziennych czynności po ok. 1-1,5 tygodnia paradoksalnia wzrastała tolerancja na ten specyfik, lecz działanie jego dalej było zauważalne, lecz niestety wzrastał po afobazolu u mnie lęk napadowy i musiałem odstawić. Jak ma się do tego adaptol, jak byście go porównali z afobazolem i czy zauważył ktoś żeby adaptol podsycał lęki napadowe? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm, zastanawiam się na czym oprzeć swoją kurację.. Ogólnodostępnych SSRI czy właśnie Adaptolu. Jak byście porównali SSRI do Adaptolu? Np. Paroksetynę do niego? Za Adaptolem przemawia to, że nie trzeba długo czekać zanim się rozkręci (ładuje się w sumie jak benzo?), brak efektów ubocznych jak to bywa przy SSRI, można zażywać alkohol (z umiarem oczywiście), nie obniża libido (?), nie uzależnia. Czyli wychodzi na to, że jest bezpieczniejszy i efektywniejszy. Tylko jak to jest z działaniem porównując do SSRI załóżmy kiedy się już te SSRI rozkręci? Co byście mi z czystym sumieniem doradzili wybrać w takim wypadku? Pytam osób które miały styczność z SSRI/SNRI itp i Adaptolem. Cena leków nie jest żadnym argumentem w tym wypadku. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 1. raz spróbowałem Mebicar (300 mg). Zadziałał bardzo szybko - 15 min. - aż się zdziwiłem. Zadziałał na 2 rzeczy. Uspokoił moje napięcie mięśni twarzy oraz sprawił, że mogłem spokojnie poleżeć i odpocząć, z czym miewam problemy już od bardzo dawna (obie rzeczy spotęgowane przez Wellbutrin; znów zaczynam czytać o "zmęczeniu nadnerczy" bo nie wiem co z tym zrobić). Wczoraj przysiągłbym, że to nie placebo.

Ale dziś się zastanawiam czy sobie nie wmówiłem (czytałem o obniżeniu adrenaliny), bo dziś działał w południe słabiej a po południu 2x dawka jeszcze słabiej.

To chyba niemożliwe, żeby pojawiła się tolerancja tak szybko. Jak u was?

 

-- 16 lis 2017, 15:21 --

 

Czy ktoś brał Adaptol regularnie przez dłuższy czas tj. kilka m-cy (ulotka mówi o max. 2-3)? Czy nie powodował uzależnienia i/lub efektów odstawiennych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mebicar (mebicarum) is an anxiolytic medication produced by Latvian pharmaceutical company Olainfarm and sold in Latvia and Russia under the brand name Adaptol. Mebicar is not approved for use in the United States. Mebicar has an effect on the structure of limbic-reticular activity, particularly on hypothalamus ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×