Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


ogarnięta lękiem

Rekomendowane odpowiedzi

jestem tu nowa ale problem z nerwicą mam od 10 lat zaczęło sie w szkole średniej teraz mam 27 lat ale z perspektywy czasu jest coraz gorzej. Od trzech miesięcy męczę się z fagofobią (tak mi się przynajmniej zdaje)tylko że u mnie gorzej jest z piciem niż z jedzeniem. Schudłam ok. 15 kilo, poszłam do laryngologa. Podczas jedzenia czy picia mam blokadę w gardlę i oczywiście flegmę która towarzyszy mi juz kilka lat. Stwierdziła że mam ropien na gardle i dała antybiotyk, który oczywiście nie pomógł. Poszłam do rodzinnego a ten stwwierdził ze przy ropniu nie miałabym takich problemów a zwłaszcza przy przełykaniu napojów zaleciła gastroskopie. Badanie mam mieć za 2 tygodnie tylko że ja myślę że problem jest gdzie indziej. Trudności w połykaniu zaczęły się u mnie jakieś miesiąc przed powrotem do pracy z macierzyńskiego. Ja już nie umiem tak żyć jem może z dwa posiłki dziennie i pije może z pół litra płynów. Jak rano wstaje to przez chwile mam spokój tak jakby mój mózg jeszcze nie doszedł do siebie i te mysli które mam w głowie nie zdąrzyły mnie opanować. Wtedy jem jakbym miała bulimię,ale za chwilę powstaje blokada i koniec z posiłkami. Jestem ciekawa czy ktos tez tak miał albo ma. Przepraszam że sie tak rozpisałam ale, nikt nie potrafi mnie zrozumieć nawet lekarze patrza na mnie jak na wariatkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyklucz koniecznie zmiany organiczne i dolecz tego ropnia. Czy wybierasz się do psychiatry :?: Jakieś uspokajacze by Ci może na to pomogły. Jak czujesz, że to problemy psychiczne, to myślę, że warto się zarejestrować, na NFZ i tak są kolejki, to pewnie wizyta i tak wypadnie po gastroskopii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnięta lękiem, to objaw nerwicy lękowej.

Wskocz do tematu fagofobia.

Jakiś czas temu pisałam o swoich doświadczeniach w tym temacie, tylko nie pamiętam, w którym wątku. Chyba był jeszcze 'problemy z przełykaniem'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×