Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory do europarlamentu 2014 (ankieta)


Gość monooso

Na kogo zamierzasz zagłosować w tegorocznych wyborach do parlamentu europejskiego?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zamierzasz zagłosować w tegorocznych wyborach do parlamentu europejskiego?

    • Demokracja Bezpośrednia
      2
    • Europa Plus Twój Ruch
      1
    • Nowa Prawica
      10
    • Partia Zieloni
      1
    • Platforma Obywatelska
      4
    • Polska Razem
      2
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Prawo i Sprawiedliwość
      3
    • Ruch Narodowy
      1
    • Samoobrona
      0
    • Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy
      1
    • Solidarna Polska
      0
    • Nie idę na wybory
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Haha, podstawowym pytaniem powinno być: "Czy w ogóle idziesz do wyborów", a nie na jaką partię zagłosujesz ;).

Kogo w ogóle te wybory obchodzą...i tak niczego to nie zmieni. Budżet już ustanowiony, polska delegacja i tak daje du*y i w ogóle o Polskę nie walczy więc co za różnica, kto wygra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co innego byloby gbyby faktycznie glosowalo sie na konkretna osobe z pewnoscia, ze to ta osoba obstawi stolek. Ale to tak nie dziala, nawet jesli w danym okregu wyborczym wygra "x" to i tak potem po zsumowaniu partyjnych glosow ta osoba moze w ogole do parlamentu europejskiego sie nie dostac bo to zalezy, ktory na liscie wyborczej jest. Dlatego do mniejszych miejscowosci wrzuca sie pacholy, ktore maja dac tylko glos partii a nie temu czlowiekowi. To tak w skrocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Olac wybory. Tylko potem nie jeczcie ze idioci zasiadaja na stolkach

Nie ma takiego, który zasługuje na mój głos. Chyba, że któryś by ogłosił, że komunę wróci, to bym poszła ;)

Też bym na takiego zagłosował, ale nie ma nawet PPS nie startuje a SLD lewicę kawiorową skupioną dziś bardziej na gender itp sprawach trudno uznać za spadkobiercę tego niesłusznie minionego systemu. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzyć ten kraj. Żyję w nim tylko, bo muszę, ograniczają mnie moje zaburzenia.

 

-- 23 maja 2014, 19:36 --

 

Większości ludziom na tym forum, za cierpienie, które znoszą z powodu ich dolegliwości powinna należeć się renta przynajmniej na 5 najbliższych lat i darmowe leczenie łącznie z terapiami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli, że cyrk obwoźny się kończy...z połowy tych partii z ankiety nie znam, mam wyjebane, na żadnego cepa nie pójdę zagłosować, wczoraj widziałem film, na którym po 5 latach w Brukseli z trudem składali 2 sensowne zdania po angielsku a najczęściej w ogóle, przecież połowa tego ścierwa powinna odpaść gdyby zawód posła nie był farsą w tym kraju, nie przeszliby testów na IQ z progiem 100. A na deser cytacik o moim 'faworycie' z tvn24 :lol:

 

Bokser Tomasz Adamek postanowił zmienić ring na politykę i startować do PE z list Solidarnej Polski. W czasie swojej kampanii przekonywał, żeby leczyć homoseksualistów egzorcyzmami.

 

- Czy gej to jest zdrowe? A lesbijka? To wielki grzech i tych ludzi trzeba leczyć - powiedział. I dodał: - Mam kontakt z wieloma księżmi-egzorcystami. Jest to choroba.

 

Na pytanie, czy egzorcysta to dobre rozwiązanie dla homoseksualisty, odpowiedział: - Tak, w 100 procentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na te wybory nawet się nie wybieram bo nie mam na kogo głosować. Same betonowe partie. Nawet jeżeli ich program mi odpowiada to i tak wiem, że nic nie zrobią, a te skrajnie prawicowe kompletnie mi nie odpowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te programy to sciema. Poczytajcie na co tak na prawde maja wplyw partamentarzysci w euriparlamencie wtedy sami bedziecie miec swiadomosc, ze to bujda. Rzeczy, o ktorych mowia w spotach nijak sie maja do ich kompetencji w ue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te programy to sciema. Poczytajcie na co tak na prawde maja wplyw partamentarzysci w euriparlamencie wtedy sami bedziecie miec swiadomosc, ze to bujda. Rzeczy, o ktorych mowia w spotach nijak sie maja do ich kompetencji w ue.

Oprócz Korwina, który nie obiecuje, że coś załatwi z UE. Po prostu mówi, że zrobi tam burdel i będzie im tam jechał w europarlamencie, a to jest akurat do zrealizowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te programy to sciema. Poczytajcie na co tak na prawde maja wplyw partamentarzysci w euriparlamencie wtedy sami bedziecie miec swiadomosc, ze to bujda. Rzeczy, o ktorych mowia w spotach nijak sie maja do ich kompetencji w ue.

To w takim razie co oni tam robią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robia, loja kase za "prace" ;). Fakt, Korwin Mikke poza Kaliszem to jedyna racjonalnie myslaca osoba. Chociaz z niektorymi jego pogladami sie nie zgadzam bo sa az nad to skrajne ale koles ewidentnie jest rozp*erdalaczem i jak mowi, zr zrobi to mlyn bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wiecie co. Mimo, że go nie popieram, nie pasuje mi jego WIELE poglądów to korci mnie aby zagłosować na Korwina. Ciągle się waham czy zagłosować na jego czy wcale nie iść na wybory. Po co miałbym na jego głosować? Tak dla jaj. :D Chciałbym zobaczyć w tv jak wszystkim szczęki by opadły, a Korwin niespodziewanie otrzymałby z 10-15% głosów. Później wychodzi dumny jak paw z wypiętą piersią, jego przełomowe wystąpienie, już to widzę jak przemawia z wielką pasją. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj słuchałam jakiegoś wywiadu gdzie Korwin z zacięciem opowiadał jak to Hitler nie miał żadnego pojęcia o holokauście i w ogóle to był niczemu niewinny. powodzenia.

 

a czym słuchałaś bo chyba nie uszami.powiedział że nie ma dowodu na to że hitler wiedział o holokauście(dla tumanów-nie zachował się żaden rozkaz dotyczący eksterminacji przez niego podpisany),tylko tyle.reszte-że kochał żydów,że był niczemu nie winny próbowała mu wmówić pani redaktor żeby takie lemingi miały potem argument - JKM wychwala hitlera

 

[videoyoutube=XHAw26pcT6E][/videoyoutube]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×