Skocz do zawartości
Nerwica.com

czytanie w myślach


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

W piśmie świętym jest napisane że Jezus umiał

Czytać w złych mślach ludzi

 

Uważam że jak struktura człowieka zostaje naruszona

 

Przez chorobę to inni to wykorzystują i wiedzą o czym ta

Chora osoba myśli,przewiduja jej myśli

Jasne...a nie pisze czasem w Piśmie świętym, że Jezus miał zarówno naturę ludzką jak i BOSKĄ?

Jęden kumpel mówił mi że jak sie najarał zioła to też czytał w myślach widział przyszłośc, a nawet ogarniał wszechświat :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ja posiadam tą rzadką umiejętność tylko, że nie jest ona w 100% zależna ode mnie. Chodzi o to, że to się dzieje jakby samo z siebie. Nie mogę sprawdzić o czym jakaś osoba w danym momencie myśli i nagle zrobić magiczne pyk, wszystko już wiem. Jest z tym bardzo różnie. Na pewno muszę mieć jakiś punkt zaczepienia (zdjęcie, wideo, nagranie głosowe). Im mam więcej danych tym lepiej. Czasami wystarczy mi jeden rzut oka przechodząc obok takiej osoby i już wszystko o niej wiem. Poza tym większość ludzi kompletnie nieświadomie zdradza swoje przyszłe zamiary. Mogą to być malutkie niuanse, które jestem w stanie wyłapać i np. wiem co ktoś zaraz mi powie, zaproponuje, mimo, iż druga osoba jest pewna, że nawet nie przeszło mi to przez głowę. W BARDZO wielu przypadkach to się sprawdza. Ludzie są strasznie przewidywalni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ja posiadam tą rzadką umiejętność tylko, że nie jest ona w 100% zależna ode mnie. Chodzi o to, że to się dzieje jakby samo z siebie. Nie mogę sprawdzić o czym jakaś osoba w danym momencie myśli i nagle zrobić magiczne pyk, wszystko już wiem. Jest z tym bardzo różnie. Na pewno muszę mieć jakiś punkt zaczepienia (zdjęcie, wideo, nagranie głosowe). Im mam więcej danych tym lepiej. Czasami wystarczy mi jeden rzut oka przechodząc obok takiej osoby i już wszystko o niej wiem. Poza tym większość ludzi kompletnie nieświadomie zdradza swoje przyszłe zamiary. Mogą to być malutkie niuanse, które jestem w stanie wyłapać i np. wiem co ktoś zaraz mi powie, zaproponuje, mimo, iż druga osoba jest pewna, że nawet nie przeszło mi to przez głowę. W BARDZO wielu przypadkach to się sprawdza. Ludzie są strasznie przewidywalni.

 

Ona jest chora, nie ma co niepotrzebnie jej nakręcać, tylko lepiej spokojnie wytłumaczyć, że nie da się czytać w czyichś myślach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jolantka, Tutaj bardziej chodzi o automatyczną (nie zależną od naszej woli) analizę wszystkich przeróżnych bodźców odbieranych przez nasz umysł na podstawie swoich przeszłych doświadczeń, obserwacji innych osób. Zależy w jakim stopniu masz to rozwinięte. Możemy to nazwać czytaniem w myślach, brzmi bardziej magicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piśmie świętym jest napisane że Jezus umiał

Czytać w złych mślach ludzi

 

Uważam że jak struktura człowieka zostaje naruszona

 

Przez chorobę to inni to wykorzystują i wiedzą o czym ta

Chora osoba myśli,przewiduja jej myśli

 

Ahma, musisz zacząć brać leki, które sama sobie odstawiłaś, bo wylądujesz w szpitalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, psychidae, dla mnie szkoda w ogóle dyskusji na ten temat.

Ahma, nie ma wglądu w chorobę, także pewnie jak już ktoś wcześniej wspomniał skończy się to szpitalem jeśli nikt z najbliższego otoczenia jej nie przypilnuje z braniem leków. bo wątpię żeby sama uznała, że są Jej potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychidae, tak wygląda psychoza?

 

Taka zaczynająca się, taka rozkręcona na maxa będzie duuuuuuuużo gorsza

Ale Ahma nie ma wglądu w chorobę i finał będzie najprawdopodobniej w szpitalu o ile już nie powinna tam trafić

Są jeszcze zastrzyki jeśli koniecznie nie chce się brać leków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oddziale w szpitalu było wielu schizofreników. Z ich relacji wynikało, że najczęściej trafiali do szpitala po samowolnym odstawieniu leków.

Jeden z nich - 28 latek, kilkanaście razy lądował w szpitalu na przeciętnie 3 m-ce. (Pił i brał nakotyki zaniedbując przyjmowanie leków.)

Niektórzy dostawali lek Decaldol w zastrzykach. Jest wygodny, bo później starcza 1 zastrzyk miesięcznie i nie trzeba brać codziennie pigułek, no i nie ma w międzyczasie możliwości samowolnego kombinowania z dawkami - odstawianiem.

Pytanie, czy każdemu służy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem czemu jesteście tak mściwi i wrogo nastawieni do mnie

wiem, natomiast że ci zdrowi próbuja przewidzieć każdy mój ruch ,najważniejsze, by nie wiedzieli, co jest w środku mnie, by nie mogli stwierdzić, którymi szlakami poruszają się impulsy nerwowe w moim mózgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×