Skocz do zawartości
Nerwica.com

FENYLOPIRACETAM / FONTURACETAM (Phenotropil, Carphedon) !Niedostępny w PL!


Gość

Czy fenylopiracetam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fenylopiracetam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      3
    • Nie
      0
    • Zaszkodził
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to skąd go najlepiej dorwać?

 

http://www.extrapharmacy.ru/

 

-- 07 lip 2014, 17:51 --

 

Aleście mi smaka na ten Phenotropil narobili... Waham się nad tym albo etylo z RC, ale to w przyszłości, kiedy fundusze pozwolą. Pozdro.

 

-- 07 lip 2014, 07:56 --

 

Mają tam w RC jeszcze niejaki bufedron, wynaleziony w 1928 (!), z klasy fenyloamin i katynonów, zaliczany do stymulantów i empatogenów. Ale sądzę że lepiej trzymać się mniej lub bardziej sprawdzonych wynalazków.

Odstawiłam fenylo po dwóch tyg,brania, za męczące kutki oboczne miałam tj. brain fogi i straszna drażliwość.

Etylo u mnie o wiele lepiej się sprawdził (ale wiadomo, że nie wiadomo kto na co trafi, sort sortowi nie równy;]) brany w malutkich dawkach 2x dziennie przez 3dni, tym niemniej absolutnie nie polecam (fenylo też) osobom z nerwicą lękową bo mogą załapać "bad trip";]. Na razie nie ładuje się w to dalej, zobaczę jak poskładają mnie w szpitalu i wtedy będę myśleć co dalej...

 

-- 07 lip 2014, 17:53 --

 

Dobra, to skąd go najlepiej dorwać?

 

http://www.extrapharmacy.ru/

 

-- 07 lip 2014, 17:51 --

 

Aleście mi smaka na ten Phenotropil narobili... Waham się nad tym albo etylo z RC, ale to w przyszłości, kiedy fundusze pozwolą. Pozdro.

 

-- 07 lip 2014, 07:56 --

 

Mają tam w RC jeszcze niejaki bufedron, wynaleziony w 1928 (!), z klasy fenyloamin i katynonów, zaliczany do stymulantów i empatogenów. Ale sądzę że lepiej trzymać się mniej lub bardziej sprawdzonych wynalazków.

Odstawiłam fenylo po dwóch tyg,brania, za męczące kutki oboczne miałam tj. brain fogi i straszna drażliwość.

Etylo u mnie o wiele lepiej się sprawdził (ale wiadomo, że nie wiadomo kto na co trafi, sort sortowi nie równy;]) brany w malutkich dawkach 2x dziennie przez 3dni, tym niemniej absolutnie nie polecam (fenylo też) osobom z nerwicą lękową i ciężką depresją bo mogą załapać "bad trip" i narobić głupot;]. Na razie nie ładuje się w to dalej, zobaczę jak poskładają mnie w szpitalu i wtedy będę myśleć co dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest ktos skrajnie wykończony nerwowo moze przez pierwsze dwa-trzy dni być na fenylopiracetamie bardzo senny,nie do życia-to normalne w takim przypadku,znaczy ze lek działa.Oczywiscie nie musi u kazdego skrajnie wyczerpanego nerwowo taki efekt nastąpić,jest to zreszta opisane w ulotce tego leku.Ja to przezywałem,spałem 3 dni.Potem przyszło olśnienie ,szkoda ze tylko jedną paczuszke miałem,stymulacja po tym okresie jest bardzo przyjemna no i polepszona koncentracja,jasność umysły-super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest ktos skrajnie wykończony nerwowo moze przez pierwsze dwa-trzy dni być na fenylopiracetamie bardzo senny,nie do życia-to normalne w takim przypadku,znaczy ze lek działa.Oczywiscie nie musi u kazdego skrajnie wyczerpanego nerwowo taki efekt nastąpić,jest to zreszta opisane w ulotce tego leku.Ja to przezywałem,spałem 3 dni.Potem przyszło olśnienie ,szkoda ze tylko jedną paczuszke miałem,stymulacja po tym okresie jest bardzo przyjemna no i polepszona koncentracja,jasność umysły-super.

To ja takie coś miałam po etylofenidacie i szkoda, że tylko też niestety jedną paczuszkę posiadałam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa razy tego etylo próbowałem, super źródło wszyscy jak androidy po tym a mi tylko dziurawiło śluzówkę i wjeżdżało na serce, metylo z kolei na nic nie działało, noopept to jakiś cukierek..nie wiem może pół roku to trzeba żreć, nic chyba nie zostało bo tego innego syfu z braindoping itp. nawet nie liczę, źle się po tym czuję fizycznie nawet, nic nie pozostało, blowjob co godzinę może jedynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, jak to działa, przecież to taki super hiper koks dla astronautów, że ma z nich robić nadludzi od razu...

a teraz każdy może być astronautą we własnym domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, jak to działa, przecież to taki super hiper koks dla astronautów, że ma z nich robić nadludzi od razu...

a teraz każdy może być astronautą we własnym domu

...i dlatego ja tego "nie kupuje" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, ale właśnie w czym problem, za mocno speeduje, ciężko się schodzi, jakiś wkurw i nerwowość, jak to cholerstwo działa?

u mnie:

- zero speeda

- agresor okropny non stop,

- nieprzyjemnie zamulony umysl

- po tygodniu wszamania bol glowy (proszki od bólu łba ledwo dawały radę, lecytyny/choliny mogłam se w zad wsadzić) nie do zniesienia.

 

 

Po odstawieniu wsio minęło. Działania nootropowego nie uświadczyłam przy tej substancji żadnego(w przeciwieństwie do etylofenidatu).

 

 

ZAZNACZAM! Tak było u mnie, u Zbycha77 znów podziałało z tego co pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula a Ty miałas fenylo oryginalny w tabl czy w proszku?

Zbychu, oryginał w tabsach, to samo co i Ty. MI nie pasi i nie pomogło, wręcz zaszkodziło i zapodam swemu chomikowi, może on zostanie kosmonautą - ja odpadam.

 

Już mi się wałkować nie chce tego tematu w kółko, co strona powtarzam to samo :roll:

 

THE END (but not happy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy ,te wszystkie substancje mają taki sam wzór chemiczny tj.-fenylopiracetam,normelatonin,prymidon,rogletimide,mephenytoin-co więc je różni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×