Skocz do zawartości
Nerwica.com

fobia przed zajściem w ciąże


wariatka00

Rekomendowane odpowiedzi

długo bo najpier zaczeło się że nie byłam asertywna miałam problemy z koleżanką w szkole i tak wychodziło powoli powoli zaczeło się od odpukiwania bo wcześniej miałam parę typowych ataków nerwicy ale wracając do tego dyskomfortu i mojej wcześniej wiadomości myślisz że to było do siodełka i wgl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze możliwe że tak ale to wie Pani ja z nim byłam i już się bałam a czy to możliwe że jeszcze o tym nie pomyślałam naczy że jak tylko to poczułam to w sumie odrazu skojarzyło mi się że boli mnie od tego właśnie ale czego mnie zaczeła boleć wgl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jesteś w ciąży, a jak już ci tak trudno w to uwierzyć , to może zapytaj chłopaka, czy doszło miedzy wami do stosunku?

 

-- Śr maja 21, 2014 6:35 pm --

 

Pewnie nie spytasz, bo będziesz sie bała ,co on o tobie pomyśli? To będzie powód, aby mu powiedzieć o swojej chorobie, bo pewnie jeszcze nie powiedziałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwicy natręctw współczuje, bo wiem czym to pachnie. Ale jeżeli po prostu boisz się uprawiać seks, to chyba nie nadszedł jeszcze Twój czas na erotyczne igraszki. Po kiego chooja ulegać presji partnera/partnerki. Ze strachu przed samotnością? Strach przed samotnością w wieku nastoletnim? Bądźmy poważni.

Ja też mam fobię przed ciążą - jak kiedyś pomyślałem sobie, że panna z którą baraszkowałem w trakcie hipomanii mogła zajść w ciążę, to dostawałem takich napięć mięśni ze strachu, że pół paczki benzo nie pomagało :mrgreen: Kij że byłbym ojcem... Ale panna okazała się być nimfomanką i weź tu zakładaj człowieku rodzinę z 18-letnią nimfomanką :mrgreen:

 

Tak czy siak za leczenie nerwicy natręctw trzeba zabierać się możliwie szybko, bo potem, wbrew pozorom, może być jeszcze gorzej. Więc leczenie i jeszcze raz leczenie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jesteś z nim blisko, to może trzeba by było mu powiedzieć, jeśli jest w porządku to pewnie będzie cie wspierał. Jak myślisz, czy jeśli on cie zapewni, że nie doszło do stosunku, to mu uwierzysz, czy tak jak napisała khaleesi nic o nie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie on wie że ja nie jestem gotowa mówiłam mu pytał się mnie wczoraj 2 razy nawet raz powiedziałam że czasami jak każdy bo wiadomo tak samo mówi mi moja pani psychoterapeutka jestem osobą seksulaną chcę czy nie chcę muszę to akcpetować a za drugim razem to sam to wywnikoskował jak robiłam mu malinke. Ja osobiście zamierzam być dziewicą do ślubu to obiecałam mojej babci

 

-- 21 maja 2014, 18:42 --

 

nie on wie że ja nie jestem gotowa mówiłam mu pytał się mnie wczoraj 2 razy nawet raz powiedziałam że czasami jak każdy bo wiadomo tak samo mówi mi moja pani psychoterapeutka jestem osobą seksulaną chcę czy nie chcę muszę to akcpetować a za drugim razem to sam to wywnikoskował jak robiłam mu malinke. Ja osobiście zamierzam być dziewicą do ślubu to obiecałam mojej babci

 

-- 21 maja 2014, 18:43 --

 

ja się wstydzę komukowiel powiedzieć bo mało kto mnie rozumie nawet mama jak chcę z nią pormzawiać widze wiem że się stara ale ciężko jej to ogarnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vitalia, ja natręctwa sprzed półtora roku pamiętam wtedy była panika w taki sposób reagowałam dziś mam olewkę na tamte natręctwa. Teraz są inne na które też reaguje paniką i te również miną pytanie tylko kiedy.

wariatka00, TAK zapewne jesteś dziewicą jeszcze jak tam pisałaś z ta babcią czy coś. nawet jakbyśposzła do ginekologa to byś nadal miała te natręctwa, ze może niedokładnie zbadał lub coś. NN to wstrętna żmija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wariatka00, stop. Pytasz o to wkoło. Pojawia się u ciebie myśl " a co jeśli jestem w ciąży?"

uświadom sobie, że to tylko natrętna myśl, która się do ciebie przyczepiła, bo się jej wystraszyłaś. Powiedz sobie to tylko myśl, pozwól jej być w swojej głowie, olej ją, niech sobie będzie, od tej myśli nie zajdziesz w ciąże, ona ci nijak nie zaszkodzi, tylko pozwól jej byc, gdy przestaniesz na nią zwracać uwagę, ona osłabnie i zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem bo nawet teraz boję sie że jak wtedy byłam oparta o tą ławkę to co jeśli on mnie na nią położył i wgl .... i moze do czegoś doszło bo było że byłam oparta o tą ławkę potem sie całowaliśmy ale nie pamiętam bo wiem że on mnie o nią oparł ale jak było że mnie oparł i wgl że pocałował mnie wcześniej nie chciał i wgl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×