Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego prostytutki.


Gość pan26xyz

Rekomendowane odpowiedzi

Poruszyłem temat ale jak widzę w dziale deprecha został zlany i zablokowany. No dobra spróbuje tu.

 

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego panny biorą za spotkanie 200zł i dają się ruchać w dupę? Dlaczego w ogóle jest pozwolenie na branie kasy za sex. Dlaczego te cholerne prostytutki istnieją i dlaczego młodsze normalne dziewczyny idą w tym samym kierunku? Czy muszę trafić w przyszłości na byłą prostytutkę i żyć w nieświadomości? Przecież prawdy nigdy mi nie powie. Wnerwia mnie ten świat już. Kto mi odpowie na pytania, czy ktoś w ogóle jest w stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan26xyz, Mimo twoich zjebanych w hooj wyobrażeń, jak rowniez nastolatków i notorycznych koniobijców, prostytutki nie są niewyżytymi nimfomankami. Nie uprawiają seksu 7 dni w tygodniu, kilkanaście godzin na dobę, bo je to jara.

Myślisz, że wewnętrzne spełnienie daje im tylko praca, w której mogą wykorzystać każdy otwór w swoim ciele? To nie tak, że one już od podstawówki marzyły o byciu wiadrem na spermę.

Robia to dla kasy..i czy ci sie to podoba czy nie beda to robiły.

Zaspokajają wszystkich jak leci, to fakt. Ale nie z potrzeby serca, czy pochwy. Głównie z potrzeby pieniądza.

Obcują z brudnymi, sflaczałym i śmierdzącymi penisami nie dla przyjemności, czy z poczucia wewnętrznej misji. Robią dobrze oblechom takim jak Ty, na widok których chce im się wymiotować, bo nie mają wyboru. Doprowadzają do ejakulacji ułomnych społecznie, niepełnosprawnych towarzysko i brzydkich, bo muszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, i chciałbyś taką partnerkę co pół miasta albo w przypadku sponsoringu co mają stałych fagasów np 7 za całe życie nie czułbyś niesmaku?

Przecież są ludzie płci obojga którzy po prostu uprawiają sex z innymi ludźmi bez kasy.. po prostu dla przyjemności. Każdy chce się za młodu wyszaleć, by potem osiąść z jednym partnerem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy chce się za młodu wyszaleć, by potem osiąść z jednym partnerem..
takie uogólnienia mogą u mnie włączyć szał bitewny :roll:

 

Co do tematu, równie dobrze można zapytać, dlaczego istnieją mężczyźni skłonni płacić kobietom za to, że dają się gwałcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, i chciałbyś taką partnerkę co pół miasta albo w przypadku sponsoringu co mają stałych fagasów np 7 za całe życie nie czułbyś niesmaku?

Takie kobiety nie maja napisane na czole czy spala z 1 czy 10 facetami a swoja droga nie ma dla mnie to najmniejszego znaczenia.

Spotykajac sie z kobieta 30+ doskonale wiem ze nie jestem jej pierwszym partnerem i jej przeszłość mnie nie interesuje, wisi mi to, nawet jesli na studiach miała sponsora co dymal ja 5 razy w tygodniu..

Gdybym myslal kategoriami, nie spotykam sie z laska/albo o zgrozo ide z nia do łózka/ która miał wiecej niz jednego czy dwóch partnerow w swoim zyciu, prawdopodobnie plakałbym i walił konia do konca zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poruszyłem temat ale jak widzę w dziale deprecha został zlany i zablokowany. No dobra spróbuje tu.

 

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego panny biorą za spotkanie 200zł i dają się ruchać w dupę? Dlaczego w ogóle jest pozwolenie na branie kasy za sex. Dlaczego te cholerne prostytutki istnieją i dlaczego młodsze normalne dziewczyny idą w tym samym kierunku? Czy muszę trafić w przyszłości na byłą prostytutkę i żyć w nieświadomości? Przecież prawdy nigdy mi nie powie. Wnerwia mnie ten świat już. Kto mi odpowie na pytania, czy ktoś w ogóle jest w stanie?

 

Ha, ha widzę, że Mozarin nie pomaga, ni chu chu :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy chce się za młodu wyszaleć, by potem osiąść z jednym partnerem..
takie uogólnienia mogą u mnie włączyć szał bitewny :roll:

 

Co do tematu, równie dobrze można zapytać, dlaczego istnieją mężczyźni skłonni płacić kobietom za to, że dają się gwałcić.

Jakie gwałcenie, no jakie..

gwałt jest wtedy jesli jedna ze stron jest zmuszana do sexu poprzez grozby karalne badz poprzez przemoc fizyczna.

A tacy faceci istnieja dlatego bo maja partnerki które nie spelniaja ich oczekiwań w sypialni badz sa niedorajdami zyciowymi i nie potrafia znalesc kobiety i dobrze ze w taki sposób rozładowują swój poped a nizeli mieliby chodzic i gwałcic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poruszyłem temat ale jak widzę w dziale deprecha został zlany i zablokowany. No dobra spróbuje tu.

 

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego panny biorą za spotkanie 200zł i dają się ruchać w dupę? Dlaczego w ogóle jest pozwolenie na branie kasy za sex. Dlaczego te cholerne prostytutki istnieją i dlaczego młodsze normalne dziewczyny idą w tym samym kierunku? Czy muszę trafić w przyszłości na byłą prostytutkę i żyć w nieświadomości? Przecież prawdy nigdy mi nie powie. Wnerwia mnie ten świat już. Kto mi odpowie na pytania, czy ktoś w ogóle jest w stanie?

No niestety najstarszym zawodem świata NIE jest jak dużo ludzi sądziło jednak zbieractwo....; :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez prostytucja to najstarszy zawód swiata wiec o co chodzi

 

O co chodzi panu26xyz? Nie mam zielonego pojęcia, ma jakiś chory zafiks na prostytutki, boli go, że zyją. Mnie zaś boli, żę żyje ktoś taki jak pan26xyz. No i co mam począć. Parafrazując kwestię z jakiegoś filmu o mafii- każdy kolejny oddech pana26xyz jest dla mnie obrazą. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×