Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam :)


Autori

Rekomendowane odpowiedzi

barbieturan, preferowany, czyli mam kontakt od 5 lat. Jeżeli chodzi o technikę prac to nie ma ona znaczenia. Dla mnie ważny jest temat i wykonanie. Nie lubię pospolitości, kopiowania ' bo fajnie wygląda' . Obecnie dążę do realizmu, ale 'psychodeliczną' abstrakcje też lubię. Ostatnio kubizmem bawiłam się w sylwetkach postaci. Obecnie kończę malarstwo olejami - portret i muszę nadrobić dwie martwe natury akrylami na formacie B2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaffe_och_blod,

 

,,Braku jakichkolwiek zasad, nadużywania pomocnej ręki jak i tego ..jak ktoś szybko zapomina kiedy mu pomogliśmy. Wtedy akurat, gdy myślimy, że możemy na kogoś również liczyć. Pewnie doszłoby do tego kolejnych innych miljon powodów jak brak wierności (cokolwiek to znaczy), dwulicowość ale to chyba norma w tych czasach więc już przyzwyczaiłem się. ;)"

ja tez się tego boje, mogłabym to napisać, ale Ty napisałeś,

 

czasem ktoś kombinuje z nickami,ale mogą być zajęte i kończy się jako ola123, wiec to powierzchowne ocenianie,żeby kogoś ocenić trzeba poznać, chociaż pierwsze wrażenie jest często najważniejsze i się sprawdza, np. pierwszy wieczór spędzony z kimś w knajpie i rozmowy przez parę godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barbieturan, jak uznam, że moje prace są dobre ( jetem strasznie krytyczna do swojej twórczości). Posiadam konto z pracami, ale mam prawdziwe imię i nazwisko, więc nie udostępnię je. Będę niedługo kompletować portfolio, więc zobaczę co się nadaje ;)

Kubizm w rysunku. Mnie fowizm odrzuca. Ostatnio upodobałam sobie hiperrealizm w malarstwie oraz quattrocento ( pierwsze poprawnie prace anatomicznie i perspektywiczne w tym okresie wystąpiły).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×