Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Piotrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

 

Jestem tutaj "nowy". Dziwne określenie ale jestem. I zdaję sobie sprawę, że z czasem będe tutaj "stary".

 

Nie bedę tu opisywał mojej historii bo już ją napisałem w innym temacie.

 

A dokładniej http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=106&start=45 tutaj.

 

Pozdrawiam i liczę na to, że to forum mi pomoże, bo szczerze mówiąc po roku choroby mam już serdecznie dość.

 

Pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Miło wiedzieć, że nie jest sie samemu.

 

Jeżeli jeszcze ktoś tu zajrzy i przeczyta "moja historię" (to tamto to z linka :) ) to chciałbym jeszcze uzyskać odpowiedz na jedno pytanie. Bo mnie jeszcze powiedziano, że problemy z nerwicą są efektem blokady wątrobowej lub też związane są z problemami z tarczycą. Czy ktos o tym coś słyszał, czy sie może leczył, badał ,albo jakies leki na to brał.

 

Generalnie tak jeszcze żeby nie było za wesoło to poprostu żyć sie odechciewa :/

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Piotrr. na twojego posta odpisalam. a co do twojego pytania. zrob wszystkie badania i wtedy bedziesz wiedzial. czesto jest tak, ze nerwica ma zwiazek z niskim poziomem magnezu i jakichs innych mikroelementow. co do watroby to nie wiem, a o tarczycy to cos gdzies czytalam na tym forum.

 

zazwyczaj jest tak, ze nerwicowcy wszelkie wyniki maja ksiazkowe. sa zdrowi w 100% i wtedy wlasnie trzeba szukac przyczyny w swojej glowie. psycholog i psychiatra (kiedy juz nie jestes w stanie nic zrobic i potrzebujesz wsparcia farmakologii) sa wskazane, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×