Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy nerwicowcy i osoby z depresją często padają ofiarą zawał


genesisnatec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Myślę już o tym od długiego czasu i nie mogę przestać. Czy osoby z nerwicą ( lękową czy natręctw) i ludzie, którzy cierpią na depresję często umierają na zawał? Jak wiadomo stres to jeden z głównych przyczyn zawału serca i bardzo się boje tego, że dożyję do 40-50 i dopadnie mnie zawał. Jak pomyśleć, że zostało mi jakieś 20 lat życia, to aż się wszystkiego odechciewa, a stres, lęk i napięcie towarzyszły mi od zawsze... Jakie sa wasze opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miażdżyca, jedzenie fastfoodów, otyłość, cukrzyca

 

-- 15 maja 2014, 12:40 --

 

Obecnie w każdej popierdówie jest hemodynamika, zawał się leczy, trzeba sobie zasłużyć swoim stylem życia na zawał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytalem sie o przyczyny zawału, tylko czy przez nerwice szanse na zawal bardzo sie zwiekszaja? Powiedzmy, ze ktos uprawia jakies sporty, nie jest gruby, nie je smieciowego jedzenia itd.

 

poczytaj czym jest spowodowany zawał - zatkaniem naczynia przez miażdżycę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genesisnatec, na zawał mozna zejsc i w wieku 20+ i zadna nerwica, depresja nie ma na to wplywu, po prostu taka genetyka, jeden zyje 20 lat drugi 70....można oczywiście zapobiegać zbyt wczesnemu spotkaniu ze stwórca poprzez higienę zycia/ sport, dieta/...

przypomniała mi sie dzisiejsza rozmowa tele z moja mama...dzwoni do mnie i mowi ze jakies huragany , buze z piorunami zblizaja sie do Wwy, zebym nie wychodził z domu z tel przy uchu i opowiada historie studenta który był na rybach podczas burzy i jebnoł go piorun tylko dlatego bo mial komórkę w kieszeni i owa kom ściągnęła piorun...

zapytałem-przeżył

mama - nie

ja - no to miał pecha jak skurwysyn

mama- jak mozesz tak mowic, taka tragedia dla rodziny

ja - tragedia to jest moje zycie z chad, i uwierz mi ze dla wielu ludzi z chorobami psych takie pjerdolniecie piorunem byloby wybawieniem..to jest korwa tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie jest źle :) sport dieta 0 stresu i będzie ok :) tylko czasami nie jest to takie proste ...

Lepiej cieszyć sie każda chwila, mieć jakieś cele, marzenia, dążyć do nich ;) śmiać mi sie chce jak ktos mówi, ze będzie musiał pracować do 67 roku :) najpierw trzeba dożyć wtedy bede sie martwił, a najwyżej bede biedę klepal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×