Skocz do zawartości
Nerwica.com

hasiok


lucy1979

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, To jeszcze nic, wyobraź sobie, że swego czasu to na mnie nawet moderator najechał za to, że jestem wierząca. Mogłabym zacytować, ale nie chce mi się szukać tych bzdur.

 

Aaaa... zapomniałam, znowu drugi z moderatorów kazał Ci usunąć Twój avatar.. pamiętasz? Natręctwa religijne i te sprawy.. a do egzorcysty z nimi ! :twisted:

 

-- 11 maja 2014, 19:54 --

 

lucy1979, tahela, A paniom już dziękujemy za śmietnik w tym wątku. Nic nie wnosicie konstruktywnego w tym temacie a siejecie tylko zamęt, nie macie co robić?

 

A Ty po co tu przylazłaś, jak już widzę Twój awek to mnie trzącha normalnie. Idzcie sobie na jakieś forum relegijne, charyzmatyczna modlitwa, tez mi cos :evil:

 

-- 11 maja 2014, 20:14 --

 

masz racje. po co w ogole tematy. niech wszyscy wszedzie pieprza o czym chca. przeciez są psychiczni

 

Dobrze, że Ty psychiczna nie jesteś. Tylko co tu robisz na tym forum w takim razie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

killme1995, Przerzuć się na PST - przepłuczki z klepliwych maków (alkaloidy opium rozpuszczone w wodzie) - 0,5 kg dobrego działa mocniej niż 450 mg kodeiny - ekonomiczniej (w grę wchodzą również jego kradzieże z hipermarketów, ale jak sam powiedziałeś, póki co nie zamierzasz :P), a w sezonie wykurwiaj do Czech po legendarną już słomę makową :D

 

Ostatnio klepliwe maki to:

 

"Kresto" seria L113350V191 i L213345V191 (imho mocniejsza) - udanych łowów ;)

 

Pozdro.

 

-- 13 maja 2014, 20:40 --

 

Aha, a jak już walisz kodeinę, to tylko dobrze przeprowadzone ekstrakcje z "Antidolu15", tak jak Pan Bóg przykazał ;) "Thiocodin" pierdol - zawarty w nim sulfogwajkol imho zatruwa organizm, rozpierdala żołądek, czuć go jeszcze przez kilka dni na śliniankach, języku no i ogólnie jebie po nim z ryja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ku..... zawsze będę samotny nigdy nie znajdę normalnej dziewczyny bo każda jedna jaką spotkam to po prostu prostytutka która liczy tylko na kasę. kur....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ku..... zawsze będę samotny nigdy nie znajdę normalnej dziewczyny bo każda jedna jaką spotkam to po prostu prostytutka która liczy tylko na kasę. kur....

Jeśli masz ciało jak z avka to informuję iż jestem normalna i nie liczę TYLKO na kasę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan26xyz, może wystarczy poćwiczyć? :twisted:

Wielkie LOL ! :lol:

:mrgreen:

 

-- 17 maja 2014, 17:54 --

 

A jeśli nie mam to po prostu masz mnie w dupie

...wtedy z całą pewnością tam Cię mieć nie będę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, ale ja serio pisze. chłopaki na forum wyrabiają masę[czytać odzywki] następnie ćwiczą spoceni :twisted:

jeden to się obruszył bo miał tors jak pan z avka pan26xyz, własnie. Nie wiem ile ćwiczył ale sądziłam, że to nie on bo wcześniej wyglądał jak przecinek :lol:

 

-- 17 maja 2014, 18:56 --

 

 

A jeśli nie mam to po prostu masz mnie w dupie

...wtedy z całą pewnością tam Cię mieć nie będę 8)

chyba,ze za obopólną przyjemnością co nie? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, ale ja serio pisze. chłopaki na forum wyrabiają masę[czytać odzywki] następnie ćwiczą spoceni :twisted:

 

Wiem, że serio dlatego mnie tak "poruszyło" :lol: . Na tą okoliczność ja też zaczynam ostro ćwiczyć bo skoro wracam do zdrowia to trzeba być przygotowaną "Nie znacie ni dnia ni godziny" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, ale to się akurat tyczyło smierci i umierania. chcesz ładnie wyglądac w prosektorium dla potencjalnych nekrofili? :twisted:

 

-- 17 maja 2014, 19:02 --

 

W zasadzie oni też nie chcą być samotni :twisted: Obrotni swoją drogą nawet śmierć im nie zabiera przyjemności z ukochaną osobą. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, ale to się akurat tyczyło smierci i umierania. chcesz ładnie wyglądac w prosektorium dla potencjalnych nekrofili?

 

Damn it. To przepraszam, zrozumiałam, że o żywych (może dlatego iż ostatnio czuję się żywa jak nigdy). :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, nie no chodziło o zywych ale dotyczyło smierci :lol:

 

Bez adwokata już nic nie napiszę :P

Tylko dodam, że jak wyzdrowieje (fizycznie bo chora żem obecnie) to idę w miasto zgubić swoją samotność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja całe życie kawalerem i w dziurce mam te wszystkie związki.Zresztą chyba żadna kobieta nie wytrzymała by z pakietem kanałów sportowych 24h na dobę.

Nie możesz tego zmienić?nie da się ?chyba że wolisz ogladać Tv zamiast kobiety to ok.

 

-- 17 maja 2014, 19:47 --

 

może pójdę na koncert, ale pewnie i tak nikogo nie poznam. może jak wezmę deksa przed... nie, i tak nikogo nie poznam. ale wezmę

z góry zakładasz niepowodzenie?nie wolno tak podchodzić bo to siła sprawcza Twoje mysli miej do tego

lepsze nastawienie .Super że idziesz i idż z pogodnym nastawieniem to da się zrobić chociażby odrobine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

może pójdę na koncert, ale pewnie i tak nikogo nie poznam. może jak wezmę deksa przed... nie, i tak nikogo nie poznam. ale wezmę

z góry zakładasz niepowodzenie?nie wolno tak podchodzić bo to siła sprawcza Twoje mysli miej do tego

lepsze nastawienie .Super że idziesz i idż z pogodnym nastawieniem to da się zrobić chociażby odrobine.

 

ale boję się, że jeśli będę miała optymistyczne nastawienie to będę bardziej cierpieć jak się rozczaruję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

może pójdę na koncert, ale pewnie i tak nikogo nie poznam. może jak wezmę deksa przed... nie, i tak nikogo nie poznam. ale wezmę

z góry zakładasz niepowodzenie?nie wolno tak podchodzić bo to siła sprawcza Twoje mysli miej do tego

lepsze nastawienie .Super że idziesz i idż z pogodnym nastawieniem to da się zrobić chociażby odrobine.

 

ale boję się, że jeśli będę miała optymistyczne nastawienie to będę bardziej cierpieć jak się rozczaruję

Ty się boisz że bedziesz cierpiała rozumiem,ale w ten sposób możesz ominąć także i szczęście swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×