Skocz do zawartości
Nerwica.com

moje zycie nie ma sensu


cynicfm

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec zaczne od tego, ze wszystko sie zaczelo odkad zniszczylem komputer. Wyladowalem w ośrodku psychiatrycznym w styczniu, wyszedlem po 6 tygodniach. Kiedy wyszedlem, zaczalem mieć dola. Komputer mialem dostać i go nie dostalem. Mialem isc do lekarza, bo podobno bylem nerwowy, a przed moim wejsciem wepchnela sie moja babcia, ktora powiedziala, ze niszczylem wszystko wokól siebie, a to bylo, bo mnie rodzina denerwowala.

 

psychiatra zadecydowal, by wyslac mnie do osrodka, tam bylo fajnie. Poznalem ludzi, z ktorymi jednak teraz nie mam kontaktu, ale pasowalo mi towarzystwo z mojego pokoju.

 

wiec w ośrodku mialem wszystko czego potrzebowalem, babcia codziennie mnie odwiedzala, przywozila obiady, wyprane ubrania. Potem przyjechala moja mama z uk i tez bylo fajnie, mialem nowe ubrania i w ogóle.

 

potem byla decyzja, ze wyjadę do matki. Poltora miesiąca siedzialem, nic nie robilem, ciągle sie nudzilem. Teraz mam isc do roboty, rodzina mówi mi, ze to pomoże, ale ja czuje ze nic to nie da. Jestem uzależniony od matki, po tej wizycie u lekarza zupelnie nie wiem co mam robić, robie to co mi rodzina kaze, i to jest dla mnie przygnębiające. Jak mialem komputer, to robilem co chcialem. Wszystko co robie nie ma sensu, psychiatra mi tylko przypisuje rispolept i depakine, w ośrodku stwierdzili ze mam schizofrenie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide jeszcze raz do psychiatry, Bo leki ktore biore mi Nic nie daja.

 

moje zycie nie ma sensu, ciagle leze tylko w lozku, mysle o smierci bliskich. Nadaje sie do czegos wiem to, ale potrzebuje leczenia chyba. W anglii drodzy lekarze, Bo az 90 funtow za wizyte. Czy to jest depresja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cynicfm, a o co chodzi z tym komputerem? jesteś uzależniony?

no do wczoraj siedzialem ciagle Na jednym forum i tak ostatnio calymi dniami w pizamie, w lozku i ciagle pisalem jakies brednie, ludzie mi brednie odpisywali i ja to tak czytalem. AZ do mnie dotarlo i juz postanowilem, ze tam nie wejde i zaczalem robic proste czynnosci, az usiadlem i mowie moje zycie nie ma sensu, glupie zejscie Na dol i wlaczenie telewizji nie ma dla mnie sensu.

 

moglbym sie wziac za bieganie, ale jakis brakuje mi czegos, zeby sie za to wziac i odnalezc sens w zyciu. Najgorsze jest to, ze Na tych forach jest moj przyjaciel i kolega poznany w internecie i kazdego z Nich obrazam.

 

wszystko co Tu pisze nie ma sensu, jeszcze najgorsze jest to, ze nie potrafie sobie dziewczyny znalezc. Ogolnie dla siebie jestem idealem czlowieka, uwazam, ze jestem interesujacym facetem, ale kobiety znalezc sobie nie potrafie...

 

edit: nie moge sie nawet za siebie wziac, budze sie rano i ciagle jest to samo, siedze w internecie, leze w lozku i Nic nie robie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×