Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wypić samotność do dna, choć to trudne....


Thea Croissanter

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłam na forum przypadkiem, chciałam poszukać na dzisiejszy wieczór jakis filmów o tematyce związanej z samotnością.

Pomyślałam że się otworzę i opisze mój problem związany z anoreksją, myślami samobójczymi oraz kompletnym osamotnieniem.

Mam 27 lat i nigdy nie byłam w związku takim prawdziwym długotrwałym, staram się co jakiś czas przemóc i poznawać kobiety chodzić na randki bo jestem lesbijką.

I wszystko wygląda wręcz super gdy widzę ze interesuje sie mna jakas dziewczyna, do momentu gdy nie spotykamy sie w realu, nie jestem brzydką dziewczyna długie blond włosy niebieskie oczy ok 164cm a waga z dnia na dzień mniejsza. Mieszkam sama, miałam problemy z rodzicami alkoholikami i pomyslalam ze gdy sie wyprowadze z malego miasteczka i rzecz jasna od nich to otworze sie na swiat les, i łatwiej mi bedzie poszukac partnerki otóż myliłam sie.... od jakiegos czasu własnie przez odrzucanie mnie, stracilam kompletnie wartość siebie i mysłałam ze to moze jednak wyglad i zaczełam sie odchudzac od 4 lat.

Wirtualnie rozmawia sie bardzo ciekawie i dziewczyny zabiegaja o moje zainteresowanie ale gdy pojawia sie moment spotkania ja strasznie sie boje i z góry wiem ze kolejny raz zostane odrzucona i tak sie to sprawdza.

Nie rozumiem ich postepowania, bo nie jestem niesmiala moze troszeczke ale nie na tyle by nie umiec rozmawiac.

W koncu pomyslalam ze nie liczy sie w tym glupim swiecie milosc tylko przelotny romans, ale nawet do tego nie umiem sie przemóc i pojsc od tak z pierwsza lepsza dziewczyna by zaspokoiła moje pragnienie dotyku, czułości na jedna noc.

Bo pragne czegos wiecej, stabilizacji poznania nawzajem swoich wad i zalet i akceptacji tych cech.

A kazdy dzien dla mnie staje sie bezsensem egzystencji mojej, praca,dom i praca oraz sport i wypad z przyjaciolmi od czasu do czasu. A wieczorami samotnosc-moja ukochana.

....Wiec postanowiłam odejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba sie dopasować, co oznacza znaleźć kogoś odpowiedniego. jeśli masz takie pragnienie to daj sobie czas, toć w świecie nie liczy się tylko przelotny romans, nie jeden powie "komu to potrzebne ?". moje życie podobne, też chcę a nie ma. więc albo będziemy szukać albo nic tu po nas, a szukać znaczy żyć, cieszyć się tym co jest, wierzyć i nawet kiedy się nie spełnia to iść dalej.

żyj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no włąsnie a dopasowanie nie bierze sie z niczego, trzeba sie poznac i akcpetować wady i pzyjmowac zalety, i miec wspolne zainteresowania, by było na czym budowac zwiazek ,bo miłosc nie bierze sie z nieba,trzeba delikatnosci i zroumienia drugiej strony a nie tylko siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko wygląda wręcz super gdy widzę ze interesuje sie mna jakas dziewczyna, do momentu gdy nie spotykamy sie w realu

Oprócz wyglądu jeszcze dochodzi ..sposób mówienia, zachowanie, charakter, prezentacja czy nawet uśmiech. To czy w realu zachowujesz się tak samo jak na gg. Nawet to czy po prostu Twoja osoba jest interesująca.

Myślałaś w którym punkcie może być coś z Tobą nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam sie ze to moze wygląd, bo chodzi o spotkanie, jestem kobieca i zachowuje sie kobieco.

Wiec moze o sposob bycia na pierwszym spotkaniu, ale stosowalam rozne taktyki raz bylam zabawna dowcipna, rozmowna bardzo, a raz starałam sie kokietowac. I nic, zawsze po spotkaniu znajomosc konczyla sie fiaskiem. Poprostu zachowywałam się normalnie i naturalnie jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż ..ja, jeżeli bym się spotkał z kimś. To tylko bym później mógł zerwać kontakt przez to, że ktoś inny jest w rzeczywistości niż w internetowej rozmowie. Chyba, że w relacjach damsko-damskich coś jeszcze innego dochodzi.

 

Ja bym próbował przed spotkaniem ..dłużej poznać się z tą drugą osobą. Jeżeli poznasz się z kimś na tyle dobrze i ktoś będzie w późniejszym czasie nie bedzie chciał się już spotykać to chociaż jak spytasz się jej - i dowiesz się co jest z Tobą nie tak.

 

Jak myślisz, że przez wygląd - zawsze możesz np. wysłać zdjęcie na pw. Obiektywnie bym Ci powiedział.

Lecz ..czy w relacjach les wygląd nie ma drugiego planu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że nic na siłę .. czasami warto dać sobie trochę czasu .. nie szukać miłości .. jeżeli masz pracę, znajomych, na tym się skup, oczywiście poznawaj nowych ludzi, ale nie myśl o tym co będzie, nie wybiegaj myślami w przyszłość, nastaw się na to żeby fajnie spędzić czas, bądź sobą, nie udawaj nikogo, jeżeli ktoś Cię nie akceptuje taką jaka jesteś to jego problem, nie Twój .. myślę że jeżeli nabierzesz trochę dystansu do samej siebie to wszystko się jakoś samo ułoży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×