Skocz do zawartości
Nerwica.com

szpital psychiatryczny


sebastian86

Rekomendowane odpowiedzi

sebastian86, też robią jak jest uzasadniona przyczyna, niedawno byłam w szpitalu to 2 osoby miały takie poważniejsze badania bo miały objawy podobne do schizofrenii i najpierw sprawdzali czy nie ma guzów mózgu itd, fizycznej przyczyny takich zachowań

mi nie robili np bo ja mam inną diagnozę i miałam badaną tylko szczegółowo krew i mocz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, No nie, w moim psychiatryku też nie było i przewozili pacjentów rano na badanie do szpitala który był niedaleko, nie psychiatryczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, Ale to musi być uzasadniona przyczyna, muszą mieć wątpliwości, żeby zrobić takie badania, każdemu i tak o nie robią, przynajmniej u mnie tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, nie wiem czy to jest powód do takich badań, lekarza musiałbyś zapytać, ja wiem,że jechali na takie badania ludzie z urojeniami, omamami u których było podejrzenie,że może to być coś innego niż schizofrenia albo chcieli wykluczyć inne czynniki bo to był pierwszy epizod psychotyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, Bo właściwie to wiesz, lekarz prowadzący decyduje o badaniach i lekach, nie pacjent. Zawsze możesz iść do lekarza pogadać o jakiś objawach, może da Ci skierowania na badania głowy, do neurologa np

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, aaa,z tym ze wiesz jak to sie czeka teraz na neurologa.dlatego tak mysle zeby w szpitalu porobic te badania.bo dostalbym sie na pewno do psychiatrycznego.mam nerwice lękowo-depresyjną mieszaną.a powiedz mi jeszcze czy istnieje ryzyko ze lezalbym w jednej sali obok kogos kto sie wlasnie chcial zabic np?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, To zależy na jaki oddział trafisz, ja byłam na zamkniętym oddziale i były tam różne osoby, z depresją, z depresją lękową z nerwicą natręctw, ze schizofrenią i osoby po próbach samobójczych też. Nie wiem gdzie byś szedł, jak na oddział nerwic to zazwyczaj są rozmowy kwalifikacyjne na taki oddział i będą oceniać czy się nadajesz i są terminy turnusów, jak na ogólny oddział czy zamknięty to możesz leżeć z kimś obok kto będzie po próbie samobójczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, na oddziale leczenia nerwic bylem,calodobowym,wytrzymalem pare dni tylko i sie wypisalem.niedobrze ze tam oni w tych szpitalach jakos nie segreguja tych ludzi wg stopnia schorzenia.ja bym nie chcial lezec z kims kto niedawno podjal probe samobojczą,czulbym sie bardzo zaniepokojony i zagrozony tez chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, jak będziesz na zwykłym oddziale psychiatrycznym, to istnieje duże ryzyko że będziesz na sali z jakimiś nieciekawymi pacjentami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×