Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zabijanie zemsta


chybanerwica

Rekomendowane odpowiedzi

Sam juz nie wiem czy to nerwica kiedys mialem dziewczyne strasznie sliczna i wogule ale mozna powiedziec ze nie chcialem z nia chodzic bo nie chcialem wtedy dziewczyny mialem wtedy z 15 lat od tamtego czasu mysle o niej czesto nienawidzi mnie chyba bo jestem pojebanm psycholem mam 23 lata. Dzisiaj zobaczyłem jej fote i napis ze nigdy taka szczesliwa nie byla czasami zycze jej jak najgorzej a czasami mysle ze ktos ja zgwalcil i za to robie zemste odwet nie mogłem dzisiaj zasnac myslalem ze jakis pajac wali ja jak chce i za to mam ja ochote zabic nie nawidze mojego zjebanego zycia pierdolone zaburzenia nastroju nerwice ciagle bóle glowy i ta bezsilnosc i sam nie wiem czy mam ochote cos jej zrobic czy nie czuje jakby potwor był we mnie i jeden człowiek ktory mnie skrzywdzi we mnie go obudzi wogule to cale zycie 23 lata moge powiedziec ze to była kurwa jebana męka bezsens piekło i wszystko co najgorsze wszystko jakby wychodziło na prosta a dzisiaj takie gowno chce z nia byc ale boje sie ze tego nie naprawie i cale moje gowniane

zaburzenia wroca sam nie wiem co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Nie tylko Ty masz takie myśli. Ja też mam nieźle popaprane w głowie. I to właśnie zniszczyło mój związek. Wcześniej panowałem nad tym i zapomniałem o tym, ale gdy przyszedł do mnie kryzys i zapukał do głowy, tak wtedy zje*bałem wszystko. Ciągle myślałem i teraz często myślę że każdy może jej coś zrobić, jak ktoś się zartobliwie odezwał, to chciałem go skrócić o głowę, jak ktoś powiedział cześć to chciałem go skopać.. Chciałem ją odizolować od wszystkich i wszystkiego, bo widziałem tylko zło. Teraz wiem że to ja jestem ten zły, i jestem na 1% pogodzony z tym:(.

Pozdrawiam, Trzymaj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×