Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem, jak to opisać - nerwica, schizofrenia?


Mateuszek93

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam 21 lat i mam poważne problemy ze sobą. Jestem totalnym głąbem, idiotą, kretynem jak kto woli i nie jestem lubiany - wymądrzam się, choć jestem idiotą :D Pewnie przez to, ludzie traktują mnie niepoważnie, drwią ze mnie i się śmieją. Nie potrafię nic konkretnego zrobić, zawsze mam jakieś głupie problemy ze wszystkim... w pracy, w domu, w szkole... byle co jest dla mnie wielkim wyzwaniem. Moje myśli są ciągle negatywne, ciągle myślę,że coś złego się stanie, że nic dobrego z tego nie wyniknie itp. itd. Nie mam znajomych, bo kto chce się z kretynem bez wyglądu zadawać? W dodatku mam jakąś nerwice chyba, bo ciągle sprawdzam, czy mi się nogawka od spodni nie ciągnie po ziemi, czy pozamykałem szyby w samochodzie, czy zamknąłem mieszkanie, czy wyłączyłem światło/gaz lub co innego i tak mogę kilka razy i już mam tego po pęczki w uszu, ale to jeszcze nie wszystko. Ciągle się przejmuje, co kto sobie o mnie pomyśli, co ludzie o mnie myślą i przejmuje się również byle pierdołami... mój wygląd też nie powala, pryszcze, każdy włos w inną stronę i brak dwójki na górze (jak ktoś chcę, to mogę zrobić zdjęcie i wysłać na tzw. ocenę sytuacji :D ). Żeby było mało jestem uzależniony od chipsów i masturbacji już od kilku lat (masturbacja od ok. 7 - 8 lat), ale coraz mniej "walę", a chipsy dłużej...

Kupowałem książki o pozytywnym myśleniu i pomogło na jakiś czas, a teraz kupiłem jakąś książkę o asertywności i po dwóch dniach zauważyłem różnicę na plus rzecz jasna. Co ja mam robić? Nie mam już sił...

Czy masturbacja ma jakiś wpływ na otępienie i bezmyślność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×