Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Radol,

W tej chwili swiat jest dla mnie szary,bo nie podnosze sztucznie samopoczucia tabletka ktora by zmienila jego postrzeganie,jak bede chcial wrocic do tego sztucznego klosza na lekach to tak zrobie,nie propaguje juz tu zadnych czarnych wizji bo nie mam na to ani czasu ani ochoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

╮_¨°º¤ø„¸ ╮¨°º¤ø„¸╮

/   /“╮__   /“╮__    /“╮_  

╮_    /“╮      

/“╮__     |

   “       |

          _|_ 

         \   /

    ╭----'   '----╮

    (╱╲╱╲╱╲)

  .'░░░░░ ░░   ' .

  /░░      ░░░░   \

 |░   Pięknych      |

  \░  Świąt :)*****  /

  `.░░            .´

    `.░░░░░ ,  ´

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę wszystkim Wariatom na tym forum radosnych Świat, dużo optymizmu, wiary w siebie, dobrego samopoczucia, dystansu do życia, słońca na Waszych niebach. Życie to sinusoida, nie może byc kur..tylko złe, musi byc tez lepiej, cżego życzę Wam w Nowym Roku.

A ateistom co zyczysz?:P

 

A nie, fakt, zyczylas wariatom, a nie wierzacym. Moj blad ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj leżę na knapie i już nie mam miejsca na jedzenie...jutro mam wyjazd na 2 dni i mam stracha bo nie czuje sę dobrze zawroty ogromne,mdłości,ból głowy, przygnębiene....a biorę już9 dzień..wczoraj przesiedziałam prz stole z ręką przytrzymującą głowę bo akbym jej nie trzymała to znalazłaby się w talerzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa, aaaa... dobrze, że przypomniałaś! Mam jeszcze w karafce odrobinę bzianej, to sobie łyknę pro zdrowotnie :)

 

-- 26 gru 2014, 20:41 --

 

ELLOR@, no to jeszcze parę/paręnaście dni i zacznie hulać. U mnie się rozkręcało na dobre jakieś 2-3 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, boli, boli. Wątroba boli ;(

Może się zdziwiła, że dostała dawke czegoś innego, niż alkohol? :D

 

-- 26 gru 2014, 22:10 --

 

A ja dzisiaj leżę na knapie i już nie mam miejsca na jedzenie...jutro mam wyjazd na 2 dni i mam stracha bo nie czuje sę dobrze zawroty ogromne,mdłości,ból głowy, przygnębiene....a biorę już9 dzień..wczoraj przesiedziałam prz stole z ręką przytrzymującą głowę bo akbym jej nie trzymała to znalazłaby się w talerzu

Czemu nowy nick ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padł mi tablet a w nim mialam wszystkie hasła, których nigdzie nie zapisałam i nie pamiętam...

 

-- 27 gru 2014, 16:48 --

 

Wysiedziałam w aucie 5 godzin, a właściwie przespałam większość...wieczorem impreza a j czuję sie jak dętka fatalnie..wyć się chce, nachętniej sadłabym w najciemnieszy kont...ja pier..chcę się w końcu dobrze czuć!!

 

-- 27 gru 2014, 17:06 --

 

Jak u Was samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie samopoczucie moze byc. Wreszcie odpoczywam, wszystkie nasze dzieci wybyly na wakacje.

 

W domu spokoj i cisza.

 

Chyba, a raczej napewno zakwasilam swoj organizm. Odkwaszam sie. Zakwaszenie organizmu jest bardzo niedobre dla nas nerwusow.

Nie wspomne o bolach stawow, miesni, ale wogole-zle sie spi, samopoczucie tez ciezkie.

 

 

 

 

Ellora, cierpliwosci, jeszcze troche i bedziesz sie czula lepiej.... Jak raz pomoglo, to pomoze i teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashleigh, witaj :D Woda z cytryną to znakomity sposób na odkwaszenie organizmu - 1-2 l wody przegotowanej i 1-2 cytryny. Pomaga skuetecznie!

Koniecznie-i to cytryna ze skorka. Lubie taka wode kwasno-gorzka, po paru godzinach ma taki smak.

Woda tez podstawa odkwaszenia.

Mam taka z filtra. Wogole ja pije duzo wody, ale sobie zapomnialam, pozwalalam na rozne bąbelki-cole i inne niezdrowe rzeczy.

Nie wspomne o sledziach, ktore uwielbiam. Ale koniec z tym.

 

Przestalam jesc chleb, jem wszystko z ryzowymi ciasteczkami, taki sprasowyny ryz prazony.

Cukru nie uzywam od lat, teraz ograniczam jeszcze sery, oprocz.

Nie uzywam wogole nic z glutenem, i niestety zadnych czekolad, ze wzgledu nie tylko na cukier, ale i na orzechy.

 

No, i nie jem wieprzowiny, jak i cala rodzina od 16, 17 lat. Najpierw ze wzgledow religijnych, teraz juz z przyzwyczajenia.

 

Waga drgnela do dolu troche. Ale wiecie, Wy jestescie mlodzi, ja w sumie tez, ale niestety futeral, zachwuje sie jak staroc.

Czasu sie nie oszuka, i metabolizm juz nie ten, a przy proszkach i hormonach roznie bywa.

Ja musze sie pilnowac.

 

Jestescie na jakis dietach?

 

-- 28 gru 2014, 19:56 --

 

http://www.solgar.pl/wiedza/profilaktyka-i-leczenie/5-powodow-by-pic-wode-z-cytryna

 

Może bigosu nie, ale kapusty kwaszonej /naturalnie/ jak najbardziej...

Kapusta kiszona, jak najbardziej.

Bigosu nie jadlam od wielu, wielu lat. Robie cos podobnego, poniewaz lubie kapuste. Nazywam to afrykanski bigos :)

 

-- 28 gru 2014, 19:58 --

 

To jak to u Was kochani z ta dieta. Chetnie poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, co Gradrec, napisał, to zdaje się ironia była. Albo wręcz sarkazm :D

Sarkazm, sarkazm, przeciez nikt nie uwierzy, ze tluste jedzenie, jest dobre.

Podczas swiat schudlam 2 kg, i to dobre 2 kg. Nie jadlam nic innego, niz codziennie, oprocz sledzi.

To, co przygotowalam na swieta, bylo dla rodziny.

Nie moge sobie pozwolic na swietowanie. :D

 

-- 29 gru 2014, 16:36 --

 

 

 

-- 29 gru 2014, 16:41 --

 

 

 

-- 29 gru 2014, 16:43 --

 

To moje dzieci, nie wszystkie oczywiscie, maz, psy i zdjecie z gory Northcliff, na miejsce gdzie mieszkam. Bylo to rano w Boze Narodzenie.

 

-- 29 gru 2014, 16:46 --

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisałem /sarcasm off

Rozumiem, że psychotropy moga trochę ogłuszać ale bez przesady, żeby nie zrozumieć czegoś, co jest napisane czarno na białym ;D

No, chyba tak. I do tego starosc nie radosc...

Nerwysy jeZdemy... :yeah:

 

Sorry Gradec, ale z tym bigosem to zla rada... :silence:

 

-- 29 gru 2014, 19:00 --

 

Zle napisalam nikname-GRADREC

Pieron by strzelil, sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×