Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ciągle jakieś grypsko panuje u mnie też...Nie wiem co myśleć i robić..:-) czuję się źle mam w końcu meęża przy sobe a jestem flakiem nawet nie mam ochoty na seks po miesiącu rozłki..ranek był fatalny zaczynam obawiać się prowadzić auto.Mąż tłumaczyżebym się nie dawała że pozytywne myślenie, to siedzi w głowie..racja?tylko dlaczego to takie trudne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora,

no Ciebie, masz nawrót z jakiegoś konkretnego powodu? tzn czy był jakiś czynnik zewnętrzny z którym sobie nie radzisz i on wywołał dolegliwości

 

-- 14 gru 2014, 14:58 --

 

bo u mnie jest tak że każde pogorszenie można skorelować z jakąś sytuacją z którą sobie nie radze w danej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałakilka stresów..we wrześniu cieszylam się że ide do pracy okało się że bedę musiała pracować z osobą na która samo patrzenie mnie denerwuje a co mówić współpraca, mam problem z matką, ale to dłuższa historia..po tym brałam elicea lko pół roku bo dobrze się czułam za wcześnie odstaaiłam??szyb wróciło...nie jest tak nasilona jak wczdśniej ale czuję żę jt coraz gorzej. Zobaczymy co na to lekarz.nie chcę żyć z ciągłym grymasena twarzy chcę się cieszyć życiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Dawno tu nie bylam, ani nie czytalam.

Nie ma na nic czasu. ... Nie ma czasu taczek zaladowac :smile:

To sprzedawanie domu, ktory poki co nie jest sprzedany, show housy, imprezy Bozo-Narodzeniowe, u mnie, u znajomych, czekanie na prace dla meza, itd. daje poped.

Jeszcze do tego ogrod, sprzatanie, pranie, gotowanie, pisanie, praca.

Dzis juz jestem zmeczona i umorusana, spoconna, bo sprzatalam z Rose, moja pomoc domowa, ktora jest u mnie 2 razy w tyg.-garaz i wendy house, taki maly domek.

 

Mamy cudowna pogode, slonce, upal, ogrod tonie w zielonosci.

Jeszcze ten tydzien i zaczna sie urlopy w calej Afryce az do polowy stycznia.

Cala RPA odpoczywa, wyjezdza na wakacje, leniuchuje, brajuje, itd. Dzieci nasze wyjezdzaja 26.12 gdzies kolo Balito, bedziemy sami z mezem.

O, to chodzi... :yeah:

 

No, coz biore to esci i czuje sie dobrze. Dla mnie esci jest pobudzajace, wiem, ze zyje, a w sumie zawsze mialam nadmiar energii.

No, i jak pisalam wczesniej Gaba.

Czasami czuje sie, tak, jak teraz przed "moimi babskimi dniami", troche czasami lekko "szarpana", a to rzuci mnie, a to obleje goraco.

Ale ogolnie jest niebo a ziemia.

 

Zycze Wam, kochani zdrowka, przy nastepnej przerwie poczytam Was dokladniej.

"Trzymcie sie! "

 

-- 15 gru 2014, 11:56 --

 

Hej ak niedziene popołudnie?U mnie kiepskawo..odrealnienie, zawroty, totalnana niechęć..mm problemy ze snem nie mogę zasnąc albo budzę sięco chwię ścika w klacie...mam dośćchce sie czuć normalnie..zapisalam sie do lekarz..

Dobrze zrobilas, zapisujac sie do lekarza.

Nie ma co czekac, choc sadze, ze i tak za dlugo czekalas. No, ale co tam...Bedzie dobrze.

Jak dobrze zareagowalas na esci, to lekarz teraz tez Ci cos da, co pomoze.

Zdrowka zycze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zyje i nie zamierzam umierac. Jest dobrze. Lęków zero, czasem jakoś dziwnie sie z rana czuje, nie wiem, mam takie zrywy ciała jakby odruchowe ;p poza tym wszystko w porzo, a te zrywy po paru godzinach przechodza. Tak po 2-3 od obudzenia. Tylko ręce się trzesą cały czas od kiedy biore paro, czyli prawie juz rok. Niemniej jednak w miare wrocilem do spoleczenstwa. Na pewno nie na tak zajebista skale, jaka mialem 2 lata temu, ale z drugiej strony bylem tez 2 lata glupszy wtedy ;) Nie chce mi sie imprezowac, wole posiedziec, poczytac cos. Wole szybki wypad na piwko ze znajomymi, niz siedziec i sie przekrzykiwac w klubie/siedziec 5 godzin w pubie.

 

Co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że uwas dobrze :-) u mnie coraz gorzej..dzis nie brałam nic na ,spokojność, chciałam sprawdzić i jest źle odrealnienie kosmicne zawroty głowy..jutro mam wizytę jetem prawie zdecydowana..prawie bo mąż jest przeciwny a jazdołowana że po kilku miesiącch mam nawrót i obawiam ię uboków w końcu zaraz swięta

 

-- 16 gru 2014, 19:32 --

 

Ratunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że uwas dobrze :-) u mnie coraz gorzej..dzis nie brałam nic na ,spokojność, chciałam sprawdzić i jest źle odrealnienie kosmicne zawroty głowy..jutro mam wizytę jetem prawie zdecydowana..prawie bo mąż jest przeciwny a jazdołowana że po kilku miesiącch mam nawrót i obawiam ię uboków w końcu zaraz swięta

 

-- 16 gru 2014, 19:32 --

 

Ratunku

 

Dzien dobry!

 

Twoje ratunku jest bardzo smutne, bardzo smutne.

Ellora, nie chce sie wtracac pomiedzy Ciebie, a meza, ale sadze, ze do lekarza trzeba isc. Maz Cie nie rozumie, bo zdrowy, jak kon.

 

To, ze masz nawrot to sie zdarza, naprawde to nie tragedia. Wszyscy mamy nawtroty, miec je bedziesz...chyba, ze nie.

Uboki tez beda,kazdy z nas je mial/ma. Mysl o tym, ze bedziesz sie lepiej czula, uboki to dodatek, przejda.

Po co myslec i brac pod uwage, to, co moze sie nie stac. Ludzie w wiekszosci zycia boja sie czegos, co sie nie stanie.

 

Wez sie za siebie z pomoca lekarza, swieta sa 2 dni, a potem jest normalne zycie.

Powodzenia zycze i powrotu do zdrowia.

 

Mam sie dobrze, ale jestem zmeczona. Za duzo sie dzieje.

 

Kochani, co tu zagladacie-pomozcie i wesprzyjecie Ellore, bo sie kobieta miota i meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora, Dlaczego znowu esci? (wybacz, ze pytam ale wiekszosc w tym topicu jest dlatgo, ze wlasnie w topicu o escitalopramie robilismy offtopic, postujac codziennie po 20 postow, dlatego domniemam, ze "znowu esci")

 

Dlaczego plakalas wychodzac? Bo znowu Ci wrocilo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem esci 2 tygodnie temu i za /cenzura/ nie moge sie przemoc zeby go zaczac,zamiast tego biore benzo bo jestem wykonczony lękiem,tak mnie odstrasza jeden potencjalny skutek uboczny ze jakbym go bral to ciagle bylbym w strachu ze w ktoryms momencie mi sie przytrafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz 1.5 tyg męczrni czułam się później dobrze,tak dobrze ze po pół rokuodstawiłam..zrobiłam prawa jazdy kurs wszedzie byłam i zawsze mi ię chciało..naprawdę rewelacyjny lek.gdy już sytuaca unormowała się po 1.5 tyg to Z każdym mies czułam zże życie mnie cieszy było tak jak powinno się żyć.Są probemy należyje rozizać a nie tłamsić w sobie i rozmyślć.

A rozpłkałam się bo zlła byłam że wróciło i chyba zdałam sobie sprawę że tak już będzie do końca... a a miałam innyscenariusz na życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz 1.5 tyg męczrni czułam się później dobrze,tak dobrze ze po pół rokuodstawiłam..zrobiłam prawa jazdy kurs wszedzie byłam i zawsze mi ię chciało..naprawdę rewelacyjny lek.gdy już sytuaca unormowała się po 1.5 tyg to Z każdym mies czułam zże życie mnie cieszy było tak jak powinno się żyć.Są probemy należyje rozizać a nie tłamsić w sobie i rozmyślć.

A rozpłkałam się bo zlła byłam że wróciło i chyba zdałam sobie sprawę że tak już będzie do końca... a a miałam innyscenariusz na życie

Dzien dobry!

 

Ellora, bedzie dobrze. Bylo, to i bedzie. Tez jestem na esci od kwietnia, i jest ok.

Przestalam sie przewracac, a przeciez meczylam sie poltora roku bez lekow, bo myslalam, ze sama dam rade, ze sie "zaprzyjaznilam" z nerwica :?

Dzis jest calkiem dobrze, i z Toba tez bedzie dobrze, bo juz sprawdzilas sie raz i lek tez. Zdrowka zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×