Skocz do zawartości
Nerwica.com

CzyIstnieje naZiemi osoba,która chciałabyMieć ze mnąKontakt?


czarnobiała mery

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym kogoś poznać, komu nie przeszkadzałaby moja dziwność. Ostatnio czuję się trochę samotna, nie mam z kim się spotkać, pogadać. Wydaje mi się, że mam jakiś problem z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi, bo zawsze mam poczucie, że jestem nieakceptowana. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś mógłby mnie zaakceptować taką, jaką jestem, i jeszcze w dodatku chcieć ze mną utrzymywać kontakt - w jakiejkolwiek formie. To, że ktoś mógłby z własnej woli chcieć ze mną utrzymywać kontakt, spotykać się, rozmawiać, przekracza moje wyobrażenia. Wydaje mi się, że zabieram ludziom w ten sposób ich cenny czas, który na pewno chcieliby spędzić ciekawiej. Niemal zawsze wycofuję się z kontaktów z ludźmi z tego właśnie powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odnoszę wrażenie, że każdy kto miał ze mną do czynienia chciałby mi zakomunikować, abym jak najszybciej zniknął z jego życia, ale boi się tego powiedzieć wprost, gdyż przez moją tajemniczość nie wie jakiej reakcji mógłby się po mnie spodziewać, a moje na ogół surowe spojrzenie zdaje się sugerować, że mógłbym taką osobę potraktować dość brutalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz na to pytanie jest smutna i brzmi typu "tylko półkula południowa niewie że ty debil",gdziekolwiek pójdziesz będzie tak samo bo przed swoją chorobą i zabranymi latami życia nie uciekniesz ani do australii ani na orbitę bo problem siedzi w tobie i nic z tym nie zrobisz.więc tytuł wątku jest nie na miejscu.jeśli masz jakikolwiek szanse to tytuł powinien brzmieć"chcę się spotkać z kimś mojego województwa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×