Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to schizofrenia?


Iga12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 18lat, cierpialam juz na depresje, ktora mi podobno wyleczono, a tak na prawde to w to watpie. Dodam, ze zazywalam substancje Psychoaktywne .

Od dluzszego czasu zaczelam sie niepokoic o swoj stan psychiczny. Niby podbudowana i "silniejsza " psychika chyba znow stala sie podatna.

Bywa ze nie moge patrzec na siebie w lustrze, bo wydaje mi sie, ze to odbicie kogos obcego. Nie moge patrzec sobie w oczy, bo odczuwam dziwny lęk ..

siedzac w kuchni patrze ciagle za okno, wydaje mi sie ze ktos przebiega, a nikogo tam nie ma. Tak kilka razy w ciaguz dnia. Do tego nadal czesto mysle o smierci, a Kazdy moj sen to wysysajacy z sil koszmar.

czasem zachowuje sie na prawde dziwnie, moi znajomi tez to zauwazyli.

czasem poprostu sie wylaczam i jestem w swoim swiecie, lub mam jakies "przesluchy"..

i jeszcze jedno, czy to normalne ze lubie obserwowac ludzi? Niektorym naprawde czasem to az przeszkadza, a ja sie tak wpatruje...i mysle nad ta osoba, obserwuje tak intensywnie... hm, nie wiem jak inaczej to ujac...

proszę o pomoc, nie wiem czy mam z czym isc do specjalisty, nie chce zeby w mojej rodzinie wybuchla kolejna afera na moj temat, albo zeby mysleli,ze sobie wymyslam...

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×