Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
slow motion

(Z)Lot Ogólnopolski Arturówek 14-17 sierpnia 2014 LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

jest, prawie przy wyjściu z ośrodka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładny adres ośrodka to

Hotelowy Kompleks Lesny "ARTUROWEK"

ul. Skrzydlata 75,

91-503 Łódź,

Kursuje tam linia autobusowa z Łodzi nr 56 (z częstotliwością około kurs/godzinę): http://www.mpk.lodz.pl/rozklady/trasa.jsp?lineId=30&date=2014-07-05-11:38:51

W pobliżu są obiekty gastronomiczne, np. Leśniczówka Gajowego, park linowy, paintball, rezerwat przyrody Las Łagiewnicki, OSiR, akweny do kąpieli itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto może niech możliwie szybko wpłaca, bo do 14tego najpóźniej trzeba wpłacić drugą część zaliczki. Zatem kasa na stół. :P:P

Update- 1 strona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś jedzie autem trasą Warszawa - Sochaczew - Łowicz - Łódź?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że Candy uda się dotrzeć :P

Jakiś czas temu poszedł przelew, powinien niedługo być na koncie u organizatorki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dark Passenger, och, zapewne w wyobraźni wyglądałem lepiej :P.

Ale nie martw się, tylko zyskuje przy bliższym poznaniu! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet nie chodzi o wygląd, wyobrażałem sobie Ciebie jako statecznego dżentelmena po 40stce pod krawatem o aparycji zbliżonej do Kevina Spacey, który pod wpływem ChAD przeistacza się jak Dr Jekyll i Mr Hyde, przywdziewa koszulę hawajską, cichobiegi firmy adydas, wsiada w kabriolet i zapyla po miescie 220km/h zaliczając wszystkie czerwone światła. :D Nie wiem co mi się z tym wiekiem ubzdurało, że jesteś na etapie kryzysu wieku średniego.

Aha- dziękujęm za kooperację. Już wszyscy wpłacili swoją część zaliczki. Druga część zaliczki(777zł) wpłacona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odwieczne pytanie- kto może/chce zabrać sprzęt audio,grajacy, zajac sie oprawa muzyczna? kto zabiera aparat i bedzie cykał zdjęcia? kto pozabiera jakies gry- badminton, planszowe itp?

Ja jak zwykle mogę zabrać głośniki,ponieważ jadę autem i może ktoś się zabrać jak jedzie z Poznania lub okolic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GILAMAN mogę wziąć nieco planszówek, bo je kolekcjonuje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciesze się, że Was zobaczę!

Łapa, planszówki są fajne! jestem za!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze będzie czas o tym przypomnieć, ale niech każdy pamięta, aby koniecznie zabrać dowód osobisty i po przyjeździe odmeldować się w recepcji powołując na rezerwację na nazwisko N. Ale my jużtam będziemy i tak pierwsi w ośrodku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nawet nie chodzi o wygląd, wyobrażałem sobie Ciebie jako statecznego dżentelmena po 40stce pod krawatem o aparycji zbliżonej do Kevina Spacey, który pod wpływem ChAD przeistacza się jak Dr Jekyll i Mr Hyde, przywdziewa koszulę hawajską, cichobiegi firmy adydas, wsiada w kabriolet i zapyla po miescie 220km/h zaliczając wszystkie czerwone światła. :D Nie wiem co mi się z tym wiekiem ubzdurało, że jesteś na etapie kryzysu wieku średniego.

Ja myslałam , że Łapa jest po 40, bo jego teksty są zawsze bardzo przemyslane i dojrzale napisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W terminie 14-17 jest jeszcze dostępny jeden domek całoroczny 3 osobowy bez kuchni także jakby ktoś był zdecydowany na ten moment to mogłabym go jeszcze zarezerwowac. Pod warunkiem, ze znalazłyby się te trzy osoby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na 80% jade. Chyba, ze wypadnie mi jakas masakryczna sytuacja, ale raczej watpie. Odpowiednio wczesniej pozalatwiam wszystkie sprawy i przyjade, jeszcze info- GDZIE to w ogole jest? W jakim wojewodztwie i jak tam dojechac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raf...

Dokładny adres ośrodka to

Hotelowy Kompleks Lesny "ARTUROWEK"

ul. Skrzydlata 75,

91-503 Łódź,

Kursuje tam linia autobusowa z Łodzi nr 56 (z częstotliwością około kurs/godzinę): http://www.mpk.lodz.pl/rozklady/trasa.jsp?lineId=30&date=2014-07-05-11:38:51

W pobliżu są obiekty gastronomiczne, np. Leśniczówka Gajowego, park linowy, paintball, rezerwat przyrody Las Łagiewnicki, OSiR, akweny do kąpieli itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amon_Rah, Niestety juz nie mamy miejsc. Ewentualnie mogę zarezerwować domek(bo póki co jeszcze jeden został) ale to jeszcze potrzebe są 2 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

slow_motion, no to za przeproszeniem- chujnia :(

A jakbym np. przyjechal ze swoim malym namiocikiem? Wolno sie tam rozlozyc? Bo ten painball strasznie mnie kusi XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi