Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

KNP ma już drugiego posła. Jarosław Jagiełło z PiSu.

 

Cholera, a mi się śniło, że wynajmowałem mieszkanie, w którym jeden z pokojów zajmował jakiś brat Wiplera. Nawet mieszkałem z nim razem w pokoju na czas remontu w moim. Niestety chłopak popełnił samobójstwo. We śnie zdziwiło mnie to, że nigdzie na Internecie nie mogłem znaleźć wzmianki o tym zdarzeniu. Czyżby Przemek Wipler skrzętnie ukrywał tragiczne fakty o swojej własnej rodzinie, aby nie zniechęcać do siebie wyborców przed wyborami parlamentarnymi? Tego już się nie dowiemy, bo się obudziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonasz Koran-Mekka i czerwona muszka? To już konotacje chorego umysłu!

 

Czy widzicie czerwone dłonie z czerwonymi pistoletami tuż za głowami murzyńskich kobiet, a 'muszkę Krwina" jako plamę krwi? To jest egzekucja sovietstajl!

Chyba, że ta lejdi jest murzyńskim transem (psipsiok na nodze?), trzymającym za rękę małe adoptowane dziecko tentegowanym właśnie przez sadystę z biczem? To oznaczać może tylko moralny upadek Europy - murzyński shemale w perwersyjny sposób 'kochany inaczej' przez lewaka na widoku małych dzieci! Czerwony latający motyl może oznaczać, że lewactwo ma w tej chwili niezły odlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdałem dziś sobie sprawę z tego,że nie jestem prawdziwym Polakiem.Bo jak mogę nim być skoro:

-nie przeszkadza mi Tusk

-uwielbiam TVN

-lubię Wojewódzkiego

-lubię Wyborczą (czytam w necie,od czasu do czasu)

-nie jestem hejterem

-jestem pogodny i patrzę na świat z uśmiechem i radością

-lubię czytać

-nie topię smutków w alkoholu

-podobają mi się właściwie tylko polskie dziewczyny,chociaż te z zagranicy też

-nie uważam,że to był zamach (wiecie o co mi chodzi)

-popieram Unię Europejską.

Kim jestem ?

Polakiem albo się jest albo nie. Nie da się byc Polakiem prawdziwym lub zabawkowym.....lub jeszcze jakimś tam innym....

Można byc za to Polakiem ogłópionym przez powyższe kłamliwe media. Tyle w temacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tu tak cicho, czemu socjaliści i kapitaliści nie wojują?

Wakacje mamy :mrgreen: plaża,dziewczyny,drinki :D mamy dość Tuska,Kaczyńskiego.

 

-- 01 sie 2014, 18:18 --

 

Zdałem dziś sobie sprawę z tego,że nie jestem prawdziwym Polakiem.Bo jak mogę nim być skoro:

-nie przeszkadza mi Tusk

-uwielbiam TVN

-lubię Wojewódzkiego

-lubię Wyborczą (czytam w necie,od czasu do czasu)

-nie jestem hejterem

-jestem pogodny i patrzę na świat z uśmiechem i radością

-lubię czytać

-nie topię smutków w alkoholu

-podobają mi się właściwie tylko polskie dziewczyny,chociaż te z zagranicy też

-nie uważam,że to był zamach (wiecie o co mi chodzi)

-popieram Unię Europejską.

Kim jestem ?

Polakiem albo się jest albo nie. Nie da się byc Polakiem prawdziwym lub zabawkowym.....lub jeszcze jakimś tam innym....

Można byc za to Polakiem ogłópionym przez powyższe kłamliwe media. Tyle w temacie :D

Też możesz być pogodny :D to nic trudnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tu tak cicho, czemu socjaliści i kapitaliści nie wojują?

Wakacje mamy :mrgreen: plaża,dziewczyny,drinki :D mamy dość Tuska,Kaczyńskiego.

Ja jutro wracam z wakacji z nowymi siłami i będę mógł wojować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, halo,a co to za szarganie symbolami narodowymi? Taki avatar na forum dla chorych psychicznie? Nie słyszał pan że niedługo to będzie karalne? :smile:

detektywmonk, podzielam Twoje zdanie co do tego,co napisałeś o byciu prawdziwym Pllakiem. Do tego co wymieniłeś dodałabym jeszcze pana doktorka świętojebliwego który kazał przyjść na świat tej biednej dziecinie. Wiem co mówię bo przeszłam coś podobnego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam, nie jestem i nie zamierzam być prawdziwym Polakiem, ale JKM też nim nie jest skoro uważa że wybuch powstania warszawskiego to błąd a dowódców należało postawić pod sąd a nie czcić dziś jak bohaterów. A przecież czczenie przegranych powstań, klęsk i bezsensownie przelanej krwi to główny wskaźnik polskości obok leżenia krzyżem w Kościele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo przecież zwolennicy JKM to nie to samo co narodowcy. JKM ocenia historię z punktu widzenia praktycznego, a nie romantycznego.

 

Zresztą narodowcy (tj. Prawdziwi Polacy) też są różni i różniści, bo są prawda narodowcy kościółkowi, ale są też narodowcy "czczący" bogów słowiańskich albo jeszcze lepiej germańskich/skandynawskich. No po prostu głowa mała :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo przecież zwolennicy JKM to nie to samo co narodowcy. JKM ocenia historię z punktu widzenia praktycznego, a nie romantycznego.

 

Zresztą narodowcy (tj. Prawdziwi Polacy) też są różni i różniści, bo są prawda narodowcy kościółkowi, ale są też narodowcy "czczący" bogów słowiańskich albo jeszcze lepiej germańskich/skandynawskich. No po prostu głowa mała :hide:

Wiem o tym ale ci najbardziej widoczni i głośni patrioci to są tacy jakich i opisałem, chodzi mi o Pisowców, Frondystów, Rydzykowców i gazetopolaków którzy zawłaszczyli bycie prawdziwym Polakiem dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam, nie jestem i nie zamierzam być prawdziwym Polakiem, ale JKM też nim nie jest skoro uważa że wybuch powstania warszawskiego to błąd a dowódców należało postawić pod sąd a nie czcić dziś jak bohaterów. A przecież czczenie przegranych powstań, klęsk i bezsensownie przelanej krwi to główny wskaźnik polskości obok leżenia krzyżem w Kościele.

Powstanie Nie,powstańcy Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jakiś rok temu należałem do KNP, ale już mi przeszło i teraz popieram Nacjonalistyczne Stowarzyszenie Zadruga.

 

-- 03 sie 2014, 13:32 --

 

[videoyoutube=Wj6RUj83fHM][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tu tak cicho, czemu socjaliści i kapitaliści nie wojują?

Nie wojują, ponieważ takie dysputy nie mają sensu, gdzie gospodarka odgrywa rolę marginalną ( bądż sprawy obyczajowe), a wiodącym tematem dyskusji jest rzucanie medialnymi hasłami o skrajnej prawicy czy Hitlerze. Na myśli mam tu dwóch panów Dobermana i Detektywa. Honor mogę oddać, tylko jednemu przedstawicielowi lewej strony forumowej Deaderowi ( czy jak się odmienia ten nick :D ) bo podejmował dyskusję w sprawach gospodarczy i obyczajowych bez tej całej medialnej retoryki, która opiera się na rzucaniu oskarżeniami i epitetami. Mi też się zdarzało zarzucić epitetem, więc nie jestem bez skazy, ale miało to charakter jednorazowy. Potem podejmowałem dyskusję opartą na argumentach, a nie wyzwiskach.

Detektyw nie przyjmuje do świadomości, że istnieje inna odmiana prawicy, niż skrajna prawica. Czyli prawica występuje tylko w formie skrajnej i jest oparta na fanatycznym katolicyzmie ( na forum zaobserwowałem, że prawicowcy, to przeważnie ateiści) co jest głupotą, ale tego nie przetłumaczę Detektywowi, bo opiera się na jakimś schemacie myślowym i wyklucza opcje, że mogą być prawicowcy, którzy nie są skrajni i skręcają czasem w lewo w tematach obyczajowych lub leciutko w lewo w sprawach gospodarczych :D Za to poznaliśmy poglądy Dobermana, bo poddaje za jaką frakcją się opowiada, ale w dyskusji o gospodarcze milczał, więc tu też trudno coś więcej powiedzieć o jego poglądach. Podsumowując, to nie jest żadna krytyka, tylko moja obserwacja. Jedynie Carlosbueno, Deader i ZmęczonaWszystkim starali się obalać te nasze faszystowskie poglądy.

Honor mogę oddać, tylko jednemu przedstawicielowi lewej strony forumowej Deaderowi ( czy jak się odmienia ten nick :D ) bo podejmował dyskusję w sprawach gospodarczy i obyczajowych

Na koniec sam siebie zacytuje, żeby wyjaśnić dlaczego umieściłem w tym zestawieniu tylko Deadera. Zrobiłem to ponieważ Deader opowiada się za czystym socjalizmem w kwestiach gospodarczych ( nie wiem jak z obyczajowymi, chociaż o tym dyskutowaliśmy, pamięć nie ta :D ) a poglądy Zmęczonej i Carlosa znam tylko po części, więc nie chce ich szufladkować jako lewicowych. Zaobserwowałem tylko, że w niektórych kwestiach skręcają bardziej w lewo, a w innych bardziej w prawo, więc tylko Deadera dodałem do grupy pewnych socjalistów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiodącym tematem dyskusji jest rzucanie medialnymi hasłami o skrajnej prawicy czy Hitlerze. Na myśli mam tu dwóch panów Dobermana i Detektywa.

A gdzie ja wspomniałem o skrajnej prawicy albo o Hitlerze? Jedyne co napisałem o Hitlerze, to to że nie mam zamiaru nikogo do niego porównywać, bo to mi jest do niego najbliżej.

 

-- 03 sie 2014, 21:04 --

 

Za to poznaliśmy poglądy Dobermana, bo poddaje za jaką frakcją się opowiada, ale w dyskusji o gospodarcze milczał, więc tu też trudno coś więcej powiedzieć o jego poglądach.

W dyskusji o gospodarce stwierdziłem że jestem socjalistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja wspomniałem o skrajnej prawicy albo o Hitlerze?

Tu ci oddaje honor, bo pisałem to trochę na czuja, nie pamiętając do końca kto z waszej dwójki- którą wymieniłem- użył tego typu sformułowań. Pamiętam, że Detektyw to robił, ale nie byłem do końca pewny czy ty też tego nie robiłeś.

W dyskusji o gospodarce stwierdziłem że jestem socjalistą.

Chodziło mi bardziej o szczegółową dyskusję, gdzie zajmowaliśmy się poszczególnymi postulatami lewej i prawej strony. Np o przymusowej emeryturze itd. Oczywiście mogę się domyślać jakie masz przekonania na ten temat, kiedy już wiem, że jesteś socjalistą, ale dyskusja polega na tym, żeby uargumentować dlaczego te przymusowe emerytury według ciebie są ok, a czemu większa wolność w tym zakresie nie jest taka dobra. Nie pamiętam żebyś brał udział w takich dysputach ( choć mogę się mylić ) być może z braku czasu albo z innych przyczyn. Tego nie wiem i nie oceniam. Po prostu zwracam na to uwagę bez jakiś uszczypliwości w twoim kierunku. Moje smęcenie bardziej było skierowane do Detektywa za niepotrzebne rzucanie tymi samymi epitetami, które już nic nie wnoszą do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×