Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Psychoanalepsja_SS

kaszanka

Rekomendowane odpowiedzi

Takie mam 3 projekty muzyczne, trochę nijakie, bo chęci, motywacji, wytrwałości brak i kończą się chaosem.

jeden zespol

Black Metal/dark ambient, cały smutek wykrzyczany.

drugi zespol

Chaos/jeden wielki miszmasz/improwizacja/avant-garda/muzyka eksperymentalna/trochę wpływu black metalu czy muzyki elektronicznej. Mój pierwszy projekt, który z założenia miał być prostym black metalem, ale nie wiedziałem do końca jak zagrać i powstało dziwne coś :D.

trzeci zespol

Elektronika, noise, glitch - najdziwniejszy z projektów, tu już całkowicie nie miałem skrupułów co do utrzymania muzyki w oparach absurdu.

Wisi mi jeszcze w powietrzu jeden 'najpoważniejszy' projekt, z którym wiążę olbrzymie nadzieje, lecz niestety brak mi motywacji żeby się za niego zabrać.

Dziwna muzyka, ale może komuś się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja akurat z doomem i black ambientem miałam trochę do czynienia więc od razu się biorę za słuchanie Das Winterblatt :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

okolice 45 sekundy 'force​(​Ω​)​=​1' bardzo smaczne. daj ten glitch na jakiś odsłuch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hah, to cieszę się, że się podoba.

dino może nawet dziś spróbuję wrzucić na bandcampa (zawsze mi brakuje czasu, wiecie, o co chodzi :D). Alternatywnie można posłuchać z lasta - klik i wejść w pojedyncze piosenki, jest odsłuch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brązowy pościg, metafora z wyżej półki.

w stricte muzyczne kategorie bym tego nie łapała. jako podkład do 'czegokolwiek' z przekazem w obrazie i płynącą wizualną treścią - perfekcyjne, do herbatki wolę chopina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi