Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zielona kawa na otyłość?


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, tak to własnie jest ze każda laska choćby była szczuplutka i tak znajdzie u siebie jakaś fałdkę której musi sie pozbyć a jak pozbędzie sie tej znajdzie następną :D a paradoks jest w tym ze te grube żrą na potege i zadna dodatkowa fałdka im nie przeszkadza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ja nie powiem jakie ja rozmiary noszę :D. carlosbueno, muszę zmienić dietę, cukier 135 to juz nie zabawa :P, kiedyś ograniczyłam słodycze do małego batonika dziennie to spadł mi do 90. Bardzo często narzekam na zmęczenie.

do moich osiągnieć słodyczowych Ci daleko, wole nawet nie pisać ile tego jem, a cukru dawno nie badałem ale też 135 miewałem, ale moja hipochondria cukrzycowa powoduje że nawet boje się teraz go sprawdzać, żeby znowu se nie wkręcać i nie mdleć z przecukrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebym miała cukier poniżej 100 to naprawdę musiałabym jeść znikome ilości słodyczy. Jeżeli miałabym jadać tak jak każą w tych programach "fit"-warzywa na parze, duszony kurczaczek, garstka ryżu itd. to mój rozmiar wynosiłby 30 :P

a ja ważyłbym pewnie z 70 kg gdybym to tylko jadł. U mnie w pracy jedna dziewczyna non stop je a jest chudsza od Ciebie chyba nawet.

Ja zawsze jadłem ponad normy i tylko na tym angielskim syfiastym żarle mimo pracy fizycznej miałem większa nawdagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×