Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zielona kawa na otyłość?


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, nie wierzyłabym w takie rzeczy. Chociaż ogólnie kawa ma wpływ na wypróżnianie tzw- przeczyszczenie. Więc zielona kawa nie zaszkodzi, ale czy pomoże? Czy lepsza od czarnej kawy? Też muszę schudnąć ale niewiele- myślę, że w tydzien osiągnę swój cel :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, nie wierzyłabym w takie rzeczy. Chociaż ogólnie kawa ma wpływ na wypróżnianie tzw- przeczyszczenie. Więc zielona kawa nie zaszkodzi, ale czy pomoże? Czy lepsza od czarnej kawy? Też muszę schudnąć ale niewiele- myślę, że w tydzien osiągnę swój cel :D

Przez ost. 2 tygodnie aż tak bardzo przytyłaś np 15kg że musisz schudnąć. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś stosował albo stosuje zieloną kawę w celu redukcji wagi?

 

Ja jutro zamierzam ją kupić w aptece.

W celu redukcji wagi polecam przede wszystkim nie jeść fastfoodów i słodyczy.

ja się opycham słodyczami a jakoś nadwagi nie mam, no ale praca fizyczna po kilkanaście h dziennie na to nie pozwala.

A najlepsza dieta to podobno MŻWR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, mówię przede wszystkim o Ahmie która często pisze* że wsuwa tego typu jedzenie a potem płacze że jest gruba.

* - a przynajmniej tak było jak regularnie siedziałem na forum

 

Prawdą jest że jak masz dużo ruchu to nawet jedząc totalnie tuczące rzeczy możesz nie przytyć. Miałem tak jak mieszkałem w Anglii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, nie chciałem Cię zasmucić ale taka jest niestety prawda...wszystkie reklamy zachwalające, kup to kup tamto a na pewno schudniesz sa tylko chwytami marketingowymi i robią papkę z mózgu kobieta które ślepo wierzą w tabletki odchudzające, tak one działają tylko chwilowo niestety efekt nie utrzymuje sie...

Przez pierwsze 14dni na dobrej diecie możesz schudac bez cukierków ok 6kg/organizm doznaje chwilowego szoku/ później juz tak szybko nie chudniesz ale przy stosowaniu diety przez dluzszy okres zauważysz ze było warto..

Nastaw sie na diete a nie suple.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, ło fuck...nie pomyślałem o Twoich lekach, na pewno maja negatywny wpływ.

Nie wiem na jakiej zasadzie działają leki ze przybierasz po nich na wadze, moze zatrzymują Ci wode w organizmie a moze powodują większe łaknienie jesli masz zwiększony apetyt, to spróbuj nie jesc dużo węglowodanów/pieczywo, makaron,ryz w pizdu/ zastąp warzywami na parze, owocami..

Podejrzewam ze niestety jesli leki powodują zatrzymanie wody,wszystkie diety w tym wypadku mogą być mało skuteczne..moze furosemid lek na odwodnienie organizmu...

 

-- 22 kwi 2014, 13:37 --

 

Jest jeszcze opcja ze leki mogą zaburzać metabolizm, w tym wypadku juz nie wiem jak pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do dietetyka, który - uwzględniając twoje leki - ustali Ci PROFESJONALNĄ !! dietę.

 

Serio, znam ludzi którzy są wiecznie na diecie i tylko rosną, zamiast chudnąć ... a jak się dopytasz co jedzą, to stosowana "dieta" stanowi zaprzeczenie diety ... już nie wspominając o jakiś pomysłach idiotycznych sięgania po suplementy, które tylko szkodę przynoszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×