Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cisza... Koniec jest blisko.- Witam serdecznie.


KanonKyu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Na samym poczatku chcialam przeprosic za brak polskich znaków. Moja klawiatura wariuje i nie zawsze udaje mi się napisać polskie znaki.

 

18 kwietnia skończyłam 19 lat i wtedy coś we mnie pękło...

Założyłam tu konto by poznać ludzi, którzy chociaż po części wytłumacza mi co sie ze mna dzieje...

Nie wiem nawet co mam o sobie napisać. Kiedyś usłyszałam, że jeżeli wytrwam i przeżyję to albo będę psychopatą i wyląduje w psychiatryku, albo wyrosnę na inteligentną morderczynię... Nie wiem co ta osoba miała na myśli, jeszcze widocznie do tego nie dojrzałam.

Moje problemy zaczęły się już od podstawówki.. potem tylko z roku na rok wszystko się nasilało.

Chyba mam depresję i nerwicę.. a może jeszcze inne choroby. Sam tego określić nie umiem. Wstyd mi pisać o tym tak publicznie... mimo iz wiem, że są tu ludzie, którzy przechodzili to samo, którzy mi mogą pomóc to wciąż mi wstyd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja wiem, mimo to... dodałam już swój wątek w dziale "depresja"... Tam ujawniłam fragment tego co napisałam na blogu. Nie byłam w stanie tego od nowa napisać... a wstyd jest mi się tak żalić i pokazywać bezsilność...

 

Cześć, idź do psychologa.

 

Pysiu gdyby w mojej okolicy był DOBRY psycholog to bym poszła. Niestety nie ma a na prywatne wizyty 70km ode mnie, mnie nie stać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×