Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cytat na dziś


Arhol

Rekomendowane odpowiedzi

Po co obiecywać, że zrobi się, co jest możliwe? Każdy może zrobić to, co jest możliwe. Trzeba obiecać, że dokona się niemożliwego, ponieważ czasem niemożliwe staje się możliwe, jeśli tylko znajdzie się właściwy sposób. A gdyby nawet nie, to przynajmniej często udaje się poszerzyć granice możliwości. A jeśli się przegra… No cóż, to przecież było niemożliwe.

 

T.P :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co obiecywać, że zrobi się, co jest możliwe? Każdy może zrobić to, co jest możliwe. Trzeba obiecać, że dokona się niemożliwego, ponieważ czasem niemożliwe staje się możliwe, jeśli tylko znajdzie się właściwy sposób. A gdyby nawet nie, to przynajmniej często udaje się poszerzyć granice możliwości. A jeśli się przegra… No cóż, to przecież było niemożliwe.

 

T.P :uklon:

 

T.P. to Terry Pratchett?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jak długo będziesz po stronie tej stał? Jak długo będziesz w obronę brał krzyż? Jak długo będziesz nawracał do zła? Jak długo możesz oszustwem tym żyć?! "

Mariusz Szczerski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Bo nie ma nic piękniejszego od nieustającego uporu z jakim morze składa pocałunki linii brzegowej, nie zrażając się tym, że za każdym razem zostaje odepchnięte. ''

 

Sarah Kay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lwy powinny być silne, ale łagodne, jak w kreskówce Disneya. One jednak takie nie są, a kiedy zachowują się jak lwy, masz im za złe, że nie są bajkowymi zwierzątkami z twojej wyobraźni. Rosyjskie niedźwiedzie nie wkładają kapeluszy i nie jeżdżą na rowerach. Ani nie śpią razem ze Złotowłosą. To ludzie zmuszają je, żeby odstawiały tę błazenadę w cyrkach, filmach i bajkach dla dzieci. Oczywiście, jedne są bardziej potulne czy dzikie, a inne mniej, ale wszystkie zawsze pozostaną niedźwiedziami. Więc nie odwracaj się do nich tyłem. A nawet nie podchodź. To proste. Nie one cię okłamują - to ty je kłamliwie postrzegasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pe­wien gu­ru usiłował wy­jaśnić ja­kiemuś audy­torium, że ludzie sil­niej niż na rzeczy­wis­tość reagują na słowa. Żyją wręcz słowa­mi, żywią się ni­mi. Ja­kiś mężczyz­na wstał i zap­ro­tes­to­wał:

– Nie zgadzam się z tym, że słowa wy­wierają na nas aż ta­ki wiel­ki wpływ. – Na co gu­ru od­parł:

– Siadaj, skur­wy­synie! – Zsi­niały ze złości mężczyz­na wyk­rzyknął:

– I to pan na­zywa siebie osobą oświeconą, gu­ru, mis­trzem, po­winien pan się wstydzić! – Na co gu­ru od­parł:

– Proszę mi wy­baczyć, sir. Po­niosło mnie. Nap­rawdę, proszę o wy­bacze­nie. To nie było za­mie­rzo­ne. Przep­raszam. – Mężczyz­na w końcu się us­po­koił. Wówczas gu­ru po­wie­dział:

– Wys­tar­czyły dwa słowa, aby wy­wołać w pa­nu burzę i kil­ka słów, by pa­na us­po­koić. Praw­da?

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cza­sami chciałabym żeby ludzie uważali mnie za chorą psychicznie osobę. Mogłabym wte­dy płakać, krzyczeć, stroić fochy za­mykając się w swoich czte­rech ścianach przek­li­nając życie bez oba­wy że na­ruszy to moją dobrą opi­nię. Ko­go bo­wiem zdzi­wiłoby ta­kie zacho­wanie sko­ro jes­tem wa­riatką ? Mam już do­syć tłumienia w so­bie tych ciężkich myśli, bu­zujących we mnie emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wa­riatek się nie kocha .

wa­riat­ki można lu­bić .

niektórzy je na­wet uwiel­biają .

wa­riat­ki śmieszą, wkurzają, roz­ba­wiają .

są świet­ny­mi kum­pe­lami . pot­ra­fią słuchać . można im się zwie­rzać .

ale nig­dy nie będą naj­ważniej­sze .

bo prze­cież to tyl­ko wa­riat­ki .

i w końcu przes­tają być pot­rzeb­ne .

są za głośne . cza­sem za ciche i niewielu wie, że one też mają UCZU­CIA .

i pot­ra­fią płakać .

wa­riat­ki za bar­dzo szu­kają miłości, mają już od te­go zbłąka­ny wzrok ..

wa­riat­ki muszą połykać dziw­ne tab­letki w różnych ko­lorach .

tak trud­no się do nich dos­tać, prze­cież nie ma kla­mek .

wa­riatek się nie kocha - nie od te­go są .

może za mało im zwyczaj­ności po pros­tu ?

bo z wa­riatką trud­no jest długo wyt­rzy­mać . może dla­tego są niekocha­ne ?

wa­riatek się nie da po­kochać .

tak praw­dzi­wie. do bólu .

wa­riat­ki zaw­sze będą tyl­ko wa­riat­ka­mi .

jes­tem wa­riatką .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×