Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z oddychaniem


natuf

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Od ponad 2 tygodni mam różne lęki, atak paniki miałam maksymalnie 3 razy. Byłam u różnych lekarzy, począwszy od rodzinnego, ekg, usg szyi, laryngolog, mocz, ob, wymaz z gardła, wymaz z nosa (gronkowiec), morfologia - wszystko w porządku. Serce mam jak dzwon, w gardle nic nie mam. Moją największą zmorą jest oddychanie... Ciągle kontroluje oddech, boje się w nocy zasnąć że się uduszę. Czasami tak bardzo ciężko mi się oddycha :( Gdyby nie te oddechy, wszystko by było w porządku. Czy to normalne? Myślicie, żeby zrobić rtg? Pani doktor rodzinna powiedziała, że to typowo nerwicowe, ponieważ osłuchiwała mnie i że nie ma powodów do obaw. Powiedziała, żebym zajęła się czymś w domu i o tym nie myślała :P Czy ktoś z Was tak miał, przeszedł przez to?

Dodam, że chodzę do psychologa, mam dopiero za sobą pierwszą wizytę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natuf, nie skupiaj się na tym oddychaniu i przejdzie. Miałem to samo wiec wiem co mowię im więcej skupialem się na oddechu tym gorzej było. Posłuchaj lekarza i zajmij się czymś i zobaczysz ze nie będziesz tego odczuwać . Ja tez się tak wkrecalem i miałem wrażenie ze się dusze albo ze przestanę oddychać. Głupie to strasznie ale my sami to sprawiamy swoim myśleniem w takich sytuacjach,nerwica to chytry przeciwnik i bardzo skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×