Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

anka szklanka, Ciebie by nie wkurzało jakbyś jadla obiad a przy stoliku obok calowalo by sie 2 pedałów?

Tak samo irytowałoby mnie ostentacyjne okazywanie czułości w wydaniu pary hetero, jak i gejów czy lesbijek. Choć nie wiem jaki ma to związek z tym co napisałam wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej kwestia chęci dołożenia swoich czterech groszy do owego "miziania" :mrgreen: .

No widzisz, sporo facetów chciałoby się podpiąć do dwóch kobiet. A ja nie chciałabym się podpiąć ani do pary facetów. Oto idzie mje właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej kwestia chęci dołożenia swoich czterech groszy do owego "miziania" :mrgreen: .

No widzisz, sporo facetów chciałoby się podpiąć do dwóch kobiet. A ja nie chciałabym się podpiąć ani do pary facetów. Oto idzie mje właśnie.

 

No wlasnie..ale ja jako kobieta jeszcze powiedzmy w restauracji bardziej bym zniosla widok lesbijek calujacych sie niz gejow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie toleruje jakiegos zachowania - przykladowo lizania sie w restauracji to tyczy sie to wszystkich bez wzgledu na plec

w druga strone analogicznie ;)

 

Otóż to. Nie podoba mi się dane zachowaniem, nie dana osoba/y.

To tak jakby pytać czy bardziej wkurza mnie para Chińczyków czy para Wietnamczyków (oczywiście, że Chińczyków hohoho trolling mode on). :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Idę pracować. Szkoda, że za posty na nerwicy nikt nie płaci.

Pozdro :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PrzepraszaM. ,ja tu nie dla Ciebie.

przepraszam za offtop i że tak personalnie, ale to JEST personalne, tzn. niby nie do mnie a do mnie to, bo dlaczego na tym forum w ogóle i dlaczego akurat pod postem moim? przepraszam raz jeszcze, możecie usunąć stąd mój post (ten, bo wcześniejszy jest na temat), przy okazji też kolegi wyżej - STALKERA. wiem, że takie sprawy załatwić powinnam na pw, tyle tylko, że się po prostu nie da a ja pisałam do tego człowieka KILKADZIESIĄT już chyba razy tłumacząc, prosząc by zostawił mnie w spokoju i NIC, facet łazi za mną po wszystkich forach, wygrzebuje stare posty, analizuje, diagnozuje, wysyła tysiące wiadomości, PRZEŚLADUJE, no więc piszę o tym tu bo w sumie nie wiem już gdzie i do kogo powinnam, bo przecież nikt nikomu nie zabroni rejestrowania się gdzieś tam i gdzieś tam o czymś tam pisania, no ale, "przepraszam M.", mam tego szczerze DOŚĆ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież specjalnie to napisałem, żebyś tego nie traktowała personalnie, nie chcę mieć z tobą nic wspólnego.

Kto tu mnie stalkuje? Nie mogę się swobodnie wypowiedzieć na forum, w tematach które mnie dotyczą?

 

Nie ładnie osobistych spraw wywlekać na forum. Zdaje mi się, że na PW już wszystko sobie wyjaśniliśmy, już od dawna do ciebie nie piszę i nic do ciebie nie mam.

STALKERA. wiem, że takie sprawy załatwić powinnam na pw, tyle tylko, że się po prostu nie da a ja pisałam do tego człowieka KILKADZIESIĄT już chyba razy tłumacząc, prosząc by zostawił mnie w spokoju i NIC

 

Heh, "Stalker", "facet"... z którym wymieniłaś ponad 150 PW na tematy osobiste, z własnej woli. Bardzo mi przykro, że oczerniasz mnie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj byłem u sexuologa ale nic nie dało. Powiedział że nawet jakbym brał leki to i tak miałbym pociąg emocjonalny... u mnie to wszystko się już miesza... kobiety są dla mnie odpychające pod każdym względem a dziewczynki po prostu pociągające pod każdym względem... dlatego nie chcę mieć z nimi kontaktu... nie dlatego że mógłbym zgwałcić bo wiem że bym nie mógł... ale dlatego że nie umiałbym widzieć w nich dzieci i traktować jak dzieci... tak jak traktuję chłopców... dzieci na pewno to czują... i mógłbym się zakochać a nie chcę tego...

Kemar, pracuj nad nie skupianiem się na tym, szukaj zajęć które odciągną od myślenia na temat. Rozwijaj zainteresowania niezwiązane z tym, a jeżeli nie masz jeszcze pasji, to odkryj. Człowiek przez całe życie może się rozwijać i tak samo jest w stanie uwolnić się od swoich zboczeń, zaburzeń. Po prostu sporo pracy przed Tobą, bo pociąg płciowy jest najtrudniejszym do pohamowania(stłumienia). Domyślam się, że próbowałeś różnych metod, no ale chyba lepszych dróg na obecne czasy nie ma ( ciekawe czy w ogóle trwają prace nad lekami na zaburzenia pociągu(?))

Powodzenia

 

Może jakiś homoseksualista doradziłby jak nad swoim zaburzeniem pociągu pracuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thaur, przeprosiny przyjęte ( ale naprawdę nie musisz przepraszać że żyjesz). Możesz odejść :)

Pociąg facia do facia to zaburzenie, więc jesteś. ( ale oczywiście chcesz to się zakłamuj, że wszystko z Tobą w porządku, teraz nawet masz przyzwolenie tzw. społeczne). Ale temat nie jest o pedziach, tylko o pedofilach ( mimo że ta sama grupa zboczeń), więc nie podniecaj się tak.

 

Powodzenia w leczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Nihil? Wszak dobry druh Dryagana.... :lol:

 

A tego to w ogóle nie traktuję w kategoriach uraczenia choć słowem. Ino zgłoszeniem do moderacji :D

 

Oj tam, iiwaa, z Wołodią takie dyskusje prowadziłaś ;)

 

A, bo to populizm był :P

On tak chrzanił jak potłuczony, że miło się go punktowało, co generalnie jedynie skrajnym mizoginom mogło się nie spodobać :P

No dzieciak lat 20-kilka, który będzie pisał, że kobiety są głupie, a sam... cóż, nie potrafił rozmawiać na żaden konkretny temat.

Co roku zdarza się taki typ na ćwiczeniach, miło się go usadza. Robisz sobie odpytkę na początku każdych zajęć, bierzesz najtrudniejsze zagadnienia z tematu: żeby powiedział, czym jest wina (czego nie zdefiniowano :lol: ), pytasz czy podżeganie jest formą skutkową czy bezskutkową (czego nigdy nie przesądzono) albo czy w którym miejscu w kodeksie występuje pojęcie społecznej szkodliwości (nikt nigdy nie odpowiedział dobrze).

Poci się taki co tydzień o 8 rano regularnie i od razu wyparowują mu z głowy pomysłu o jego niebywałej mądrości :D

Nie tylko ja to zresztą robię, ludzie podświadomie biorą sobie na celownik takich cwaniaczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwak098, Rajstopki są też męskie. Ja jak byłem w twoim wieku to chodziłem i wkładałem w nie kota tak jak kangur ale z tyłu i kiedyś na nim siadłem, niechcący tak jakoś dziwnie. Potem zmarł u weterynarza i go wypchałem. Stał tak zawsze na stoliku i śpiewałem do niego ,,Like a Virgin'' gdy było mi smutno. No dobra nadal śpiewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×