Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam inaczej. Interesuję się trochę płcią przeciwną ale ostatnimi tygodniami coraz bardziej utrwala mi się niechęć do seksu pod takimi względami jak:

- obrzydzenie

- zezwierzęcenie

- szmacenie itp.

Wydaje mi się, że jest to następstwem kilku czynników takich jak spotykanie kobiet z którymi dość szybko przechodziłem do seksu. Poza tym w obecnych czasach seks jest moim zdaniem traktowany prawie tak samo jak kiedyś pocałunek lol.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest to następstwem kilku czynników takich jak spotykanie kobiet z którymi dość szybko przechodziłem do seksu.

Chciales uprawiac z nimi seks, a teraz narzekasz? :roll:

Chyba odpowiadasz za to co robiles? Jak szybko szedles z nimi do lozka to znaczy, ze ci to odpowiadalo. Chyba sila cie tam nie zaciagaly... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest to następstwem kilku czynników takich jak spotykanie kobiet z którymi dość szybko przechodziłem do seksu.

Chciales uprawiac z nimi seks, a teraz narzekasz? :roll:

Chyba odpowiadasz za to co robiles? Jak szybko szedles z nimi do lozka to znaczy, ze ci to odpowiadalo. Chyba sila cie tam nie zaciagaly... :roll:

 

Nie zrozumiałaś najwidoczniej o co mi chodzi. Narzekam na to, że za łatwo to przychodzi ogólnie w obecnych czasach. Nie mam nic przeciwko uprawianiu seksu ale wolałbym żeby nie było o to tak łatwo jak obecnie się przyjęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dar, wszystko zrozumialam. Nie wiem, czemu narzekasz na cos z czego sam korzystasz i w czym sam uczestniczyles. Chodziles do lozka z dziewczynami, ktore szybko tego chcialy, sam chciales, a teraz wielkie rozczarowanie. Trzeba bylo celowac w inny target, zamiast teraz sie madrzyc, jakie to sa dzisiejsze czasy i dziewczyny. Czasy sa jakie sa, ale to twoj wybor z kim sypiales.

Mozesz pisac, ze kobiety sa takie i takie, ale to ty decydowales sie na ten rodzaj kobiet i jakos wtedy ci ta latwosc i szybkosc nie przeszkadzala (ciekawe czemu... :lol: ) , skoro dochodzilo do czegos wiecej. Moze na przyszlosc zastanow sie dluzej, zamiast pozniej wylewac gorzkie zale w kazdym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dar, wszystko zrozumialam. Nie wiem, czemu narzekasz na cos z czego sam korzystasz i w czym sam uczestniczyles. Chodziles do lozka z dziewczynami, ktore szybko tego chcialy, sam chciales, a teraz wielkie rozczarowanie.

Coś cię chyba boli, bo nie wiadomo po co do tego pijesz? Fakt spałem z tymi kobietami ale teraz tak nie robię. Zaobserwowałem ogólnie w tym pojebany świecie, że wiele osób tak robi i bardzo łatwo i szybko można przejść do tych spraw więc uważam to za niewłaściwe podobnie jak spora część społeczeństwa. Tylko tyle więc po co dalej do tego pijesz?

Trzeba bylo celowac w inny target, zamiast teraz sie madrzyc, jakie to sa dzisiejsze czasy i dziewczyny. Czasy sa jakie sa, ale to twoj wybor z kim sypiales.

W inny target? Nie zawsze od razu wiadomo, że konkretna kobieta szybko przejdzie do seksu. Dość często jest to tzw "gra pozorów" i niby spokojna kobieta ale bardzo szybko przechodzi do tych spraw więc po takich akcjach też potwierdza się mój wcześniej wspomniany wniosek, ze tak nie powinno być bo za wiele jest przypadków takich osób. I tyle w tym temacie.

 

-- 29 cze 2014, 00:24 --

 

Mozesz pisac, ze kobiety sa takie i takie, ale to ty decydowales sie na ten rodzaj kobiet i jakos wtedy ci ta latwosc i szybkosc nie przeszkadzala (ciekawe czemu... :lol: ) .

W tym zdaniu widać, ze ty masz najwidoczniej jakiś problem i jesteś przewrażliwiona. :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dar, jak chcesz zmienic swiat to zacznij od siebie.

To, ze kobieta byla latwa, nie oznaczalo, ze trzeba bylo od razu korzystac - jednak korzystales, a teraz objezdzasz w kazdym temacie. Jest popyt, jest podaz. Komentujesz stale zachowania innych ludzi, piszesz jakis swiat jest zly, a sam jestes taki krysztalowy? Wez sie zastanow. "Uwielbiam" podejscie: "caly swiat jest zly, tylko ja taki wspanialy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dar, jak chcesz zmienic swiat to zacznij od siebie.

To, ze kobieta byla latwa, nie oznaczalo, ze trzeba bylo od razu korzystac - jednak korzystales, a teraz objezdzasz w kazdym temacie. Jest popyt, jest podaz. Komentujesz stale zachowania innych ludzi, piszesz jakis swiat jest zly, a sam jestes taki krysztalowy? Wez sie zastanow. "Uwielbiam" podejscie: "caly swiat jest zly, tylko ja taki wspanialy".

 

I znów potwierdzasz fakt, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem a nawet napisałem ci pogrubioną czcionką we wcześniejszym poście. :roll:

Poza tym nie uprawiałem seksu z każdą chętną kobietą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dar, to, ze teraz nie sypiasz z tego typu dziewczynami, nie oznacza, ze sam byles od nich lepszy, wiec nie spamuj swoimi "madrymi" przemysleniami odnosnie kobiet kazdego tematu, ok?

Juz mi niedobrze od czytania w kazdym watku tych samych glupot... Gdzie sie nie wejdzie Dar i jego przemyslenia odnosnie zlego swiata i latwosci w kontaktach seksualnych... To juz zenujace :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PonuraZniwiarka69, jakoś ciebie to boli a nie innych. Poza tym do tych spraw czepiam się nie tylko ja ale i inni użytkownicy tego forum więc sama nie przynudzaj bo widać jak cie to boli i cały czas siejesz w tym temacie te swoje żale bla.gif

Wydaje mi się że prawie wszyscy na tym forum wiedzą że służy ono do tego aby napisać np. swoje poglądy spostrzeżenia dotyczące konkretnych tematów itp. A ty jak na razie siejesz już OFFTOP w tym temacie.

Dodatkowo nie jesteś moderatorem aby dyktować komuś co ma pisać a czego nie.

A to gadanie z tobą robi się już nudne. Czepnęłaś się i się czepiasz ale jakoś bez konkretnych argumentów. Może daj ludziom już się wypowiedzieć na temat jaki został tutaj założony w pierwszym poście. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożcie, mam od jakiegoś czasu fantazje, żeby wpełznąć w worku po kartoflach z wyciętą dziurą na genitalia do laski, zapukać głową i wczołgać sie do jej mieszkania i tam kontynuować całą akcje. Co o tym myslicie? Jestem chory?

 

Jesteś zupełnie zdrowy, wszyscy przechodzą takie fazy :D

 

Ps. oprócz dziury na genitalia zrób sobie jeszcze dziury na oczy, żeby potem przez pomyłkę nie zapukać w inne drzwi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. oprócz dziury na genitalia zrób sobie jeszcze dziury na oczy, żeby potem przez pomyłkę nie zapukać w inne drzwi :D

 

O tak... Obok mieszka Krystyna, lat 79... :hide:

 

P.S. Patrz ile chetnych... Masowa orgia w workach po ziemniakach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat :)

 

Ja osobiście nie zauważyłem takiej prawidłowości - albo autor tematu ma pecha do kobiet, albo ja jeszcze takich nie spotkałem na swojej drodze. Nie jestem specem w tym temacie, ale jedno wiem na pewno. To, że kobieta mówi Ci że jesteś "kurdupel" czy w ogóle ma do Ciebie jakiś problem związany z Twoim wyglądem i mówi Ci to w twarz, wcale to nie oznacza, że Tobą gardzi albo że jest wredna. Moim zdaniem jest to nic innego jak gra damsko-męska. Kobieta, której nie znasz, z którą jesteś na pierwszej randce czy ogólnie rozmawiasz z nią pierwszy raz, mówiąc takie rzeczy chce Cię sprowokować; sprawdzić jak zareagujesz. I na tej podstawie ocenić czy masz dystans do siebie czy pewność siebie. No i możesz się unieść, obrazić itp - wtedy laska już wie że należysz do wrażliwych facetów. Ale możesz też ją wyśmiać wprost, skoro ona mówi Ci taki "komplement" Ty odwzajemniasz się podobnym komentarzem. Założę sie, że wtedy mina jej zrzednie i straci maskę pewności siebie. Mówiąc inaczej może być to taki rodzaj flirtu - wyczucia z jakim typem faceta kobieta ma do czynienia.

 

Inna sprawa, że kobiety są różne, niektóre są naprawdę nieźle zakręcone i być może Ty na takie trafiałeś. Ale ogólnie jeśli ona jest tak jak mówisz "przeciętnego" wyglądu i zachowuje sie w ten sposób, to moim zdaniem, nie powinieneś sie przejmować bo przecież ona ma lustro w domu i wie że najpiękniejsza nie jest :) A takim zachowaniem stwarza pozory, że kolesie się o nią biją i że to ona (ta brzydka) może wybierać sobie facetów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożcie, mam od jakiegoś czasu fantazje, żeby wpełznąć w worku po kartoflach z wyciętą dziurą na genitalia do laski, zapukać głową i wczołgać sie do jej mieszkania i tam kontynuować całą akcje. Co o tym myslicie? Jestem chory?

 

Jesteś zupełnie zdrowy, wszyscy przechodzą takie fazy :D

Serio? Jakkolwiek miałam nieraz krzywe jazdy, jako osoba dawniej uzależniona od mast., nigdy nie roiłam o seksie w worku do kartofli :mrgreen: Choć ocieractwo jest mi bliskie :mrgreen:

 

Obawiam się, że po wspinaczce np. na 9 piętro do chętnej facet byłby już bezużyteczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z autorem tematu. Wydaje mi się, że bierze się to z ich kompleksów dlatego starają się jak najbardziej dojebać i wybrzydzać, dzięki temu mega przystojniakowi one się dowartościują na zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×