Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Ogólnopolski zlot 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się czas wakacji i zastanawiam się, czy w tym roku udałoby się zorganizować zlot? Co Wy na to? Mielibyście ochotę się zobaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, fajnie by było.

Zobaczymy czy coś wypali, w tym roku były już takie próby i nic z tego nie wyszło niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mushroom, nie dziwi mnie to, bo od kiedy jestem na Forum, to ogólnopolskie zloty udawało się zorganizować podczas wakacji. Wtedy jest ciepło, ludzie są w stanie się wyrwać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli by coś powstało z ładem,składem i sensem,można pomyśleć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mushroom, nie dziwi mnie to, bo od kiedy jestem na Forum, to ogólnopolskie zloty udawało się zorganizować podczas wakacji. Wtedy jest ciepło, ludzie są w stanie się wyrwać...

na majówkę też, a tym razem nic nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polskim Busem z Łodzi do Gdańska 5 h, a myślałam, że nie ma połączenia. To nie jest źle :)

Tylko fajnie by było, żeby większość mogła dotrzeć. Ze Śląska trochę jednak im daleko będzie.

-- 16 kwi 2014, 18:56 --

Jeśli chcecie Łódź to proponuje Arturówek i myślę, ze ja z Madem będziemy mogli się tym zająć (jeszcze go zapytam jak wróci)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcecie Łódź to proponuje Arturówek i myślę, ze ja z Madem będziemy mogli się tym zająć (jeszcze go zapytam jak wróci)

Podoba mi się ten pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy ten zlot? Jezeli w wakacje fajnie bylkoby w dlugi weekend sierpniowy w Arturowku jak w tamtym roku.

Na majowke to juz troche za pozno zeby organizowac bo to za pare dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jestem za. jeśli miałby to być zlot ogólnopolski i proponuje środek Polski okolice Warszawy, Łodzi.

:great::D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sierpień,podczas jakiegoś weekendu,mi pasuje, a już gdzie,pal licho,dotrze się jakoś.

Wcześniej nie bardzo.

Ale to już wiadomo,głos większości,nie mój : P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sierpien jak dla mnie to dobry termin, miejsce łódz czy wa-wa, mazury obojetne oby nie Swinoujscie jechac 650km na dwa dni pobytu to lekka przesada nawet jak dla mnie ....mogłbym z Wawy zabrac ze soba 3 osoby do samochodu, ewentualnie zgarnąć kogoś po drodze do bazy zlotu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się podoba propozycja Kai - że Arturówek, w tych terminach, co w zeszłym roku, w połowie sierpnia. :yeah: Tam jest bardzo fajnie, wg mnie idealne miejsce na zlot. No i bar z dobrą kawą tuż obok :P (ale to już mój wymysł, bo ostatnio śmigałam po kawę tam rano). :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sierpien jak dla mnie to dobry termin, miejsce łódz czy wa-wa, mazury obojetne oby nie Swinoujscie jechac 650km na dwa dni pobytu to lekka przesada nawet jak dla mnie ....mogłbym z Wawy zabrac ze soba 3 osoby do samochodu, ewentualnie zgarnąć kogoś po drodze do bazy zlotu :D

no właśnie chciałem napisać coś identycznego, może zamiast tego Świnoujścia miały być Ustrzyki Górne , też z Warszawy mogę 3 osoby zabrać jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem zwolennikiem Łodzi albo Torunia.

Nie tylko mam bliżej, ale też jest raczej blisko środka Polski.

Ja zdecydowanie wolę jakieś fajne miasto ze starówką, w jakimś przyjaznym hostelu.

W Arturówku aż tak mi się nie podobało. Domki to nie mój klimat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałam do Moni i jak ona nie będzie mogła/chciała zająć się organizacją to ja postaram się podołać.

Miejsce Arturówek. Termin ? No właśnie. Chyba jakiś dłuższy weekend. Sierpień?

-- 17 kwi 2014, 18:02 --

15-17 sierpień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.