Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sen a reczywistość


jaro11

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, nie wiem czy piszę w dobrym miejscu,ale mam kilka pytań. Czy też tak czasem macie że po szybkim przebudzeniu myślicie o jakichś głupotach? Np. Ja tak czasem mam- mam kota w domu, jak ja śpię a on chce na dwór, to staję z taką myślą że ten kot to jakiś terrorysta i jak go nie wypuszczę to mnie zabije, po jakiejś minucie uświadamiam sobie że to jest bez sensu,ale nie wiem dlaczego mam tak głupie myśli, inny przykład czasem ktoś mnie budzi np. W śnie zgubiłem zegarek, ktoś mnie obudzi a ja szukam zegarka, którego nigdy nie miałem, zdaję sobie sprawę z tego dopiero za jakiś czas, ostatnio ojciec mnie budził żebym mu pomógł w ogrodzie, a sniło mi się coś o zabijaniu zwierząt, to wstałem szybko się ubrałem i poszedlem z myślą że mamy zabijać jakąś krowę, za jakiś czas znowu sobie uświadomiłem ten absurd, w nocy mam jeszcze gorsze schizy, ale to rzadko i chyba ze zmęczenia, np. Śnią mi się białe myszy, za jakiś czas jak się przebudzę, widzę jak po fotelu mi biegają mi te myszy, po jakimś czasie sobie uświadamiam że to nieprawda, tak samo w nocy po przebudzeniu mam majaki, doszedłem już do tego stopnia ,,oswiecenia,, że jak coś zobaczę to odrazu wiem ze to nie jest prawdziwe i np. Chcę to dotknąć reką i znika, wczesniej miałem jeszcze coś innego ,ale mi przeszło np. Potrafiłem przyjść o 3 w nocy do pokoju rodziców zapalić światło przez sen i pytać się gdzie są kluczyki od samochodu i czy samochód zamknięty, rano coś kojarzyłem,ale zdawało mi się że ja nie zapalałem światła, nie pamietalem tez zebym ich budzil i o co ich pytałem,takich przykładów jest mnóstwooo wiem że niby błahe problemy, ale dziwnie się czuję mając coś takiego. Nigdy nie brałem żadnych leków na psyche itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ja natomiast mam czasem tak, że jak się obudzę to nie wiem gdzie jestem, kim jestem i co się dzieje. Musi minąć około klikadzieścia sekund abym zaczął sobie przypominać swoją przeszłość i się uspokoił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam czasem tak, że jak się obudzę to nie wiem gdzie jestem, kim jestem i co się dzieje. Musi minąć około klikadzieścia sekund abym zaczął sobie przypominać swoją przeszłość i się uspokoił.

 

Tez czasem tak mam.

Zdarza sie, ze budzac sie, tkwie mentalnie jeszcze w tamtej rzeczywistosci i potrzebuje troche czasu, zeby przypomniec sobie realia - kim i gdzie jestem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×