Skocz do zawartości
Nerwica.com

[RADOM]


sheepfucker

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze prosze jakie bezstresowe maisteczko, co do Twojej prosby to dowiem sie o jakiegos dobrego lekarza bo ta dr do ktroej ja chdozielm to tyle tylko ze przedluzyla mi leki wiec nie mma zadnego zdania o niej. W ciagu tygodnia sie jakos z tym ogarne. Pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze prosze jakie bezstresowe maisteczko, co do Twojej prosby to dowiem sie o jakiegos dobrego lekarza bo ta dr do ktroej ja chdozielm to tyle tylko ze przedluzyla mi leki wiec nie mma zadnego zdania o niej. W ciagu tygodnia sie jakos z tym ogarne. Pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja jestem z Radomia :D w sumie to chyba nie ma sie z czego cieszyc bo to male miasteczko i wybor lekarzy taki sobie, ale ja polecam doktorka Karczewskiego i jakby ktos chcial to napiszcie na moj GG to pogadamy o lekarzach bo moze wy macie jakiegos dobrego, pozdrawiam.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:01 pm ]

jest ktos z radomia???? chyba nie ma nikogo !! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jestem z pod radomia.. chodziłem tam do liceum , teraz warszawa to mój drugi dom , studia na SGGW , zacząłem leczenie, warszawa otwiera morze możliwości.. Radom?? .. hmm mam też znajomego z innego forum , też jest z radomia .. pojawił się w moim zyciu ja anioł stróż.. dokładnie wówczas gdy szedłem na studia ma ok. 23 lata i uświadomił mi jak potoczyłoby się moje życie jeśli bym nie zadziałał w odpowiedni sposób , gdybym nie poszedł na studia i rozpoczął leczenia , bardzo silnie mnie zmotywował za co mu dziękuję , a kiedyś umuwię się z nim na piwo , juz mu obiecałem :)) jest ktoś chętny ?? :)) hehe

pozdrawiam

 

maka co tam u ciebie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barwynieba08 w gruncie żeczy to w radomiu też nie mam znajomych :((

 

taki cichy i spokojny , zawsze, teraz leki biore to trochę rażniej na swiat patrze.. ale jednak sam jak palec nadal się czuę:((

 

nawet na piwo z kim iśc nie ma !!:(( z reszta w radomiu nie ma miejsc gdzie można by się w takim celu udać... eh ten radom .. miasto straconych szans...

a

tak wogule to czy ktoś jest chetny żeby zorganizować takie spotkanko? może nawiązac kontakty znajomości ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 18 lat i jestem z okolic Rad. Od jakiegos czasu cos sie zlego dzieje ze mna i z moim cialem. Nie wiem czy to nerwica lekowa czy cos innego. Chcialbym wiedziec jak sie to u innych objawia i jak sobie dajecie z tym rade :)

 

[Dodane po edycji:]

 

eh czyli z radomia nikogo nie ma ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×