Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś byłem w związku. Dawne dzieje. Chciałbym znowu, ale... Która wytrzyma ;) Jak zacznę pierniczyć głupoty, to pomyśli, no wariat, jak będę starał się słuchać co gada, to będę zastanawiał się o czym do mnie gadasz kobieto ? Jak to ktoś powiedział, boję się własnego cienia. Dlatego jak idę często kontem oka spoglądam na ludzi, żeby nie zostać zaskoczonym. Gotowy do walki, w razie ataku, albo ewakuacji, kiedy mózg zacznie wariować, byle tylko nie panikować. Przy kobietach, które mi się podobają, jestem spięty, nie mówiąc już o takiej jednej kobiecie, to przy niej paraliż mnie łapie. Pokonam to wszystko! Tylko na trzeźwo tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam powodzenia u płci przeciwnej (chyba że chodzi o starych niewyżytych dziadków, którzy zaczepiają wszystko co się rusza) ale mi na tym nie zależy. Najbardziej mi zależy na zainteresowaniu kobiet, po prostu zawsze chciałam być popularna wśród dziewczyn, być dobrą przyjaciółką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam już na powodzeniu nie zależy u Pięknej Płci :smile:

Jeszcze nie dawno owszem bardzo zależało a teraz nawet z dyńki, że się mną chyba nie interesują.

Myślę, że nie mam powodzenia i Dzięki za to Panu :!::D Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :mrgreen:

Do nieznajomych się raczej nie uśmiecham, chociaż to różnie bywa :P Przeważnie nie umie się śmiać w miejscu publicznym :mrgreen:

To już trwa lata. Spięty chodzę niemal całe życie :mrgreen: Nadal na pierwszy rzut oka wyglądam na bardzo agresywnego tzw Sebe :mrgreen:

Jak Cie widzą, tak Cie piszą :P Oceniają Ludzi po okładce i często nie poznają tak naprawdę człowieka :D

Potem Kobiety płaczą, że facet ten , który był taki miły i kupował dziennie kwiaty okazał się zwyrolem

a taki co na pierwszy rzut oka wygląda jak zwyrol okazał się nie taki straszny :mrgreen:

Aniołem nie byłem i nie jestem, ale nie mam zamiaru lać ludzi dla zabawy a tym bardziej Kobiety :smile:

Kobiet nie biłem i nie mam zamiaru bić, to jest moja zasada. Jak będę chciał komuś dowalić, to się z nim wyskoczę na mate.

Zjechałem w niektórych tam z tematu, bo nie pisałem tylko Płci Pięknej :D

Interesuje mnie tylko Płeć Piękna do związku, ale już nie szukam.

Szukałem kiedyś i nawet za bardzo. Stres był taki, że plany brały w łeb :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba iść na żywioł bo inaczej nic nie wyjdzie

Ja poszłam na całość i nie żałuję ,,jak się ktoś

Podoba to trzeba go brać ,bo ktoś inny może

Zmieść ci szczęście z przed nosa

Bzyknęłam się z mężem 1 raz i do dzisiaj go

Mam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba iść na żywioł bo inaczej nic nie wyjdzie

Ja poszłam na całość i nie żałuję ,,jak się ktoś

Podoba to trzeba go brać ,bo ktoś inny może

Zmieść ci szczęście z przed nosa

Bzyknęłam się z mężem 1 raz i do dzisiaj go

Mam,

Ciało bzyknięte raz, bzyka się cały czas. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat powodzenie u płci przeciwnej tez nie jest przyjemne. Ludziom kojarzy się a szczególnie kobietom romantycznie a czasami sa takie chamy ze trzeba przywalic w gebe...bo mysli ze jak sie odezwał słownictwem z rynsztoka to komplement. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze? Może wyczyścić komin?

:mrgreen: czyszczenie kominów to łatwizna, wystarczy mieć taką szczotkę http://sklep.jurkom.pl/images/detailed/1/0081_szczotka-na-przepychacz-stalowa-z-p%C5%82askim-drutem_0213666210585174fb82e948f.jpg

Koszt kilkanaście zł.

Profesjonalni kominiarze mają na końcu szczotki przymocowaną kulkę http://www.murbet.biz.pl/allegro/KULA.JPG nie musi być kulka, może być dowolny przedmiot obciążnik, parę metrów linki to też nie wydatek. Czyściłem już tak komin, nie będąc z wykształcenia kominiarzem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt,dla kobiet romantyzm.To nie to samo co u facetów.
jakby umył samochod to ok, ale łacine niech zachowa dla siebie :)

No pewnie. Umył samochód.

Co jeszcze? Może wyczyścić komin? :mrgreen::lol:

komin wyczysci, rury przepcha... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez nie polecam zamawiania tanich produktów na allegro. Szczególnie jeśli zależy Wam na autentycznie działającym afrodyzjaku a nie na jakichś czarach, które nie będa miały działania. Prawdziwe feromony nie są tanie ale z drugiej strony macie tam autentyczne działanie. Mogę polecić Pheromone essence. Może nie sa tanie bo jedna buteleczka to koszt ok 120 zł za 7 ml ale sa bardzo wydajne bo wystarczy kropelka w okolicach szyi albo nadgarstkach. Zawierają w sobie androstenon, androsterol .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś odpycham dziewczyny od siebie, za to homo lgną. To jest chyba bardziej przewalone, miałem kilka dziewczyn, ale jakoś rozmowa się niekleiła, byłem głeboko zatopiony mułem więc brałem co było nawet nie myślałem za bardzo. Mi się ciężko dogadać z kimkolwiek, bo mam ultra specyficzny charakter. Jestem też mistrzem palenia mostów, więc też nie za fajnie, może to jakiś uraz? nie czuje się brzydki, wgl wali mnie wygląd, jestem też pewny siebie, ale coś jednak takiego mam. a może nie to że mam, po prostu brakuje mi sianka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×